אביזרי צנרת לחץ גבוה לתעשייה

תוכן עניינים

אביזרי צנרת לחץ גבוה לתעשייה הם אביזרים עמידים המיוצרים מפלדה או מפלדה בלתי מחלידה. האביזרים הללו מתאימים למערכות צנרת בלחץ גבוה מאוד וכן לסביבות עבודה בתנאי שטח ותנאי טמפרטורה קיצוניים. האביזרים המדוברים חייבים להיות עמידים וחזקים, על מנת לשמש עבור מטרותיהם בצורה הטובה ביותר ועל כן, מראש כדאי לרכוש אותם רק מחברות אשר ידוע כי הן מציעות אביזרים איכותיים ומומלצים.

 

כיצד רוכשים בצורה נכונה אביזרי צנרת לשימוש תעשייתי?

כאשר מחפשים אביזרי צנרת לשימוש תעשייתי, חשוב לחפש קטלוג עדכני של חברה מובילה עבור אספקה טכנית. לא מדובר על אביזרים שמתאימים כלל לצנרת הביתית ועל כן, אי אפשר למצוא אותם בחנויות כלי עבודה שונות רגילות או בטמבוריות. את האביזרים הללו ניתן לרכוש רק מחברות המציעות אספקה טכנית איכותית לתעשייה.

קטלוג צנרת לתעשייה יכלול מגוון רחב של אביזרים הרלוונטיים לצנרת כגון: אינסרט, זוויות, בושינג, מופע, ניפלים, כפה ועוד. לכל אביזר מהאביזרים הללו יש מאפיינים ייחודיים ותפקיד ייעודי, כאשר הספר הטכני מציע מלאי גדול של אביזרי צנרת מעין אלה בטווח רחב של גדלים, מידות, מידות מעבר, חומרים ותקנים, ניתן לדייר בבחירת המוצר המתאים לדרישות.

 

סוגים נפוצים של אביזרי צנרת לתעשייה

ניתן למצוא כיום אביזרי צנרת לתעשייה במידות שונות הרלוונטיים עבור צרכים שונים. בכדי לבחור אותם בצורה נכונה יש להתאים אותם למפרטים ההנדסיים של מערכת הצינורות. אם לא מתאימים אותם בצורה מדויקת, מסתכנים באיטום לקוי, בתקלות, במפגעי בטיחות, בנזילות ועוד שעלולים לסכן את העובדים, את עוברי האורח וכמובן לגרום גם נזק לרכוש.

בקטלוג אביזרי צנרת לשימוש תעשייתי תוכלו למצוא פריטים שונים המסווגים לפי סוג לרבות: מסעפי מעבר לנקודות החיבור שבין צינורות, ניפל מעבר, ניפל כפול, מעבר קונצנטרי, מופה רגילה או מופעה מעבר ועוד. 

אביזרי המתכת צריכים להיות מותאמים לכל סוגי החיבורים לרבות: NPT Thread, SW, Beveled, Welded ו-Plain.

 

התאמה לסוג הצנרת ולתקנים

אם מבצעים הזמנה מקטלוג אביזרי צנרת, חשוב מאוד לשים דגש על כמה פרמטרים כגון: החומר שממנו עשויים האביזרים, סוג החיבור, קוטר ומידות אביזר, סוג ומאפייני צנרת, מידת מעבר, דרגת לחץ מקסימלית ועוד. לכל תחום ייצור בתעשייה יש תקנים שונים ועל כן, חשוב מאוד לתת יחס לכל הנושא של התקנים כאשר מזמינים את האביזרים. התקנים הנפוצים ביותר של אביזרי צנרת מפלדה הם: 16.11B ASME, 105A ASTM, 234A ASTM.

 

למה משמשים אביזרי צנרת לחץ גבוה לתעשייה?

אביזרי צנרת ייעודיים לשימוש בלחץ גבוה. האביזרים הללו מסייעים למעבר בטיחותי ופונקציונאלי עם רמת האיטום הגבוהה ביותר של מים. מעבר לכך, האביזרים משפרים את היכולות התפעוליות של מערכות תעשיות מודרניות ומתקדמות ובאמצעותם כל מערכת מעין זה יכולה למקסם את היכולות שלה ולבצע את עבודתה בצורה יעילה וטובה יותר.

בכדי לשמור על הבטיחות הן של עובדים והן של מבנה, יש לבחור בחברה אמינה המציעה מגוון אביזרי צנרת לתעשייה, אשר מהם ניתן להתאים לכל צורך באופן ספציפי את האביזר הרלוונטי ביותר. חברה אמינה תציע לכם מוצרים מחומרי גלם איכותיים אשר עומדים בכל התקנים.

 

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מדוע חשוב לבצע בדיקת דירה?

קניית דירה היא אחד הדברים המרגשים ביותר במהלך החיים שלנו. אנו חוסכים כסף רב ואנו רוצים לצאת לעצמאות בדרך למבצר

השכרת יבשנים

  במקרה של הצפה כלשהי במבנה, הצטברות של לחות, התפתחות עובש ובכל מקרה של רטיבות הן מבעד לקירות והן מתחת

האיכות הגבוהה של בטון חשוף

  בטון חשוף הוא שיטת בנייה נפוצה, חסכונית וחזקה שמתאימה לבניית מדרגות ומספקת משטחים חסכוניים וחסינים מטבעם. אסתטיקה תעשייתית רגילה

תיקון בר מים

  כמעט לכל אדם יש כיום בר מים בביתו. מעבר לכך, את ברי המים ניתן למצוא במשרדים שונים, במתחמים ציבוריים,

מעוניינים לקבל קבלת היתרי בניה?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם מידע נוסף 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו