איך לשדרג את נראות הכניסה שלכם באמצעות שערים מעוצבים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אחד הדברים העיקריים של שערים חשמליים או כל שער ידני לבית הוא שמדובר על אמצעי בטיחות שגורם לכם לישון הרבה יותר טוב בלילה. אבל בסופו של דבר, השקעתם כל כך הרבה על העיצוב של הבית שלכם, למה שתתנו לשער אחד להרוס לכם את כל העיצוב? באתר תהל שערים תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של שערים חשמליים וידניים, תוכלו לבחור את העיצוב המתאים ביותר.

 

האם לבחור שער חשמלי או ידני?

שני סוגי השערים עושים עבודה טובה מבחינת בטיחות. עם זאת, יש הרבה הבדלים בין שני השערים. כאשר מדובר על שער חשמלי אנחנו מקבלים את המוצר השלם – נוחות, עיצוב וביטחון. השער החשמלי הוא הרבה יותר נוח לתפעול, ובמיוחד כאשר אתם חוזרים הביתה אחרי יום מעייף, אתם לא רוצים להתחיל להתעסק עם פתיחת השער. שער חשמלי נפתח באמצעות לחיצת כפתור. המנוע של השער מחובר למנגנון חשמלי ייחודי אשר פועל באמצעות מפתח. את המפתח אתם מקבלים ויכולים לפתוח את השער כאשר אתם נמצאים בקרבתו. כמו כן, יש אפשרות לפתוח את השער באמצעות מענה טלפוני במקרה בו השלט לא עובד. לשער החשמלי יש גיבוי ידני, תוכלו לקבל מפתח ייחודי אשר באמצעותו תוכלו  לפתוח את השער כאשר יש הפסקת חשמל או כל סיבה אחרת לכך שהמנוע לא מקבל חשמל.

 

שער ידני גם הוא מעניק לנו חבילה מעולה. הבעיה היחידה היא שאנחנו למעשה צריכים לפתוח בכל פעם את השער באופן ידני. לדוגמא, אם יורד גשם ואתם רוצים להיכנס לבית, לצאת עכשיו מהרכב כדי לפתוח את השער יכול רק לסרבל אתכם. היתרון של שער חשמלי הוא מבחינת המחיר. המחיר אותו תשלמו עבור שער חשמלי יהיה נמוך יותר.

 

כמה עולה שער מעוצב?

תוכלו למצוא מחירון שערים באתר תהל שערים. עם זאת, המחירים יכולים להשתנות בהתאם לסוג השער אותו בחרתם ובהתאם לעיצוב הנדרש. כאשר אנחנו רוצים להתקין שער אנו שולחים בעל מקצוע אשר יבצע את כל המדידות הנדרשות. לעיתים מדובר על שטח עפר ולכן, יש עוד עבודות אשר מתווספות להתקנת השער החשמלי כדי שלא יהיה שיפוע. המחירים נעים בטווח האלף שקלים עד כ-10,000 ש"ח עבור שערים מסוימים. המחיר כולל את בחירת חומר הגלם הנדרש, לעיתים כאשר מדובר על אלומיניום אתם תקבלו מחיר נמוך יותר. אלומיניום הינו חומר גלם פופולרי עבור התקנת שערים, מדובר גם על חומר גלם חזק ועמיד בפני תנאי מזג האוויר וגם זול.

 

אין לכם ממה לחשוש לגבי העיצוב. אצלנו תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של השערים. במקרה בו לא מצאתם את השער שמתאים לכם תוכלו ליצור איתנו קשר ואנו ניתן לכם מענה. ניתן לבחור שער מעוצב בהתאמה אישית. תוכלו למצוא אצלנו את מיטב המומחים אשר ידעו להתאים שער מעוצב. כל המידע נמצא באתר תהל שערים.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

בלוג

חיבור חשמל זמני לפני טופס 4

בין אם אתם מחפשים מידע לגבי חשמלאי בודק, חיבור חשמל לפני טופס 4, בדיקת חשמלאי לביקורת חשמל או בדיקת חשמלאי

בלוג

אני אוריד לך את הירח

גבר, חלמת פעם על הרעיון שמובא בספרים, בסרטים ובתרבות הכלל עולמית של להוריד את הירח לבת זוגתך ולמי שאתה הכי

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו