בדיקת היתר בניה לפני רכישת דירה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

החלום של ישראלים רבים הוא בעלות פרטית על דירה. לפני שאנחנו ממהרים לקנות דירה שנראית טוב על הנייר כדאי שנבדוק האם יש לה היתר בניה. יש משווקי דירות שלא בוחלים באמצעים בדרך להרוויח כסף והם בוחרים לשווק קרקעות חקלאיות שלא מיודעות לבניה ככאלו שכן אפשר לבנות עליהן דירות או בתים. אם אנחנו לא רוצים לתת את כל הכסף שחסכנו בשביל לקנות דירה למשווק דירות שלא ייתן לנו בתמורה להבטחה דירה – אז כדאי מאוד לוודא שלדירה שאנחנו רוצים לקנות יש באמת היתרי בנייה מתאימים ואת כל הרישיונות הדרושים.

למה חשוב שנשים לב אליו לפני שאנחנו קונים דירה?

יש עוד דברים ופרטים שחשוב לשים לב אליהם לפני שקונים דירה. לפני שאנחנו קונים דירה חשוב שנשים לב שהדירה תהיה רשומה על שמנו בטאבו – אחרת היא לא באמת תהיה תחת הבעלות הפרטית שלנו ולא תהיה שייכת לנו. השתתפות במסגרת של קורס מתווכים או פניה למתווך דירות מורשה תוכל לסייע לנו להיות בטוחים יותר בקניית הדירה שאנחנו רוצים לקנות. עוד חשוב ומומלץ לשים לב מה נכלל במחיר הדירה והאם יש שטחים נוספים שנכללים בה כמו למשל מחסן חיצוני שנמצא בחניון או חניה פרטית.

למה כדאי להיעזר בעורך דין מומחה לנדל"ן בעת רכישת דירה?

רכישת דירה במיוחד בפעם הראשונה יכולה להיות חוויה מלחיצה מאוד. אם אנחנו רוצים לרכוש דירה באופן שיהיה בטוח כדאי לנו לשכור עורך דין מומחה לנדל"ן שיסייע לנו וילווה אותנו בתהליך רכישת הדירה שלנו. עורך הדין יוכל לבדוק לנו את חוזה המכירה של הדירה והוא יוכל להתריע בפנינו למה אנחנו צריכים לשים לב ומה כדאי לנו לשנות בו.

מה צריך להדליק אצלנו נורה אדומה ולמנוע מאתנו לרכוש נכס נדל"ן מסוים?

כאשר אנחנו רוצים לרכוש נכס נדל"ן מסוים יש מספר דברים שיכולים וצריכים להדליק אצלנו נורה אדומה כמו למשל:

        כאשר הנכס לא רשום בטאבו על שם מי שמוכר לנו אותו

        כאשר לנכס אין היתרי בנייה

        כאשר הנכס יושב על קרקע חקלאית

        כאשר אנחנו רוצים לקנות נכס למגורים והוא לא מיועד למגורים אלא למסחר

        כאשר אנחנו רוצים לקנות נכס למסחר והוא מיועד למגורים

כל הסעיפים שהוזכרו למעלה מהווים הפרה של חוק אחד או של מספר חוקים ולכן חשוב לא לקנות את הנכס שקשור אליהם. קנייה של נכס נדל"ן היא הוצאה כספית גדולה מאוד – אולי ההוצאה הכי גדולה שיכולה להיות לנו בתור אנשים פרטיים מן השורה ואם אנחנו לא רוצים לטעות בה ולהפסיד בעקבותיה את כל החסכונות חיים שלנו כדאי לנו להיות ערניים. אם נשים לב מה אנחנו עושים בזמן אמת ונתייעץ עם מומחי בתחום הנדל"ן נוכל לרכוש נכס נדל"ן או דירה באופן בטוח.

בניית בקשות להיתר בנייה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

בלוג
הפיכת חדר לממד

בין אם אתם מתעניינים לגבי הפיכת חדר לממד או בניית ממ"ד, יש לכך השלכות שונות על סוג הבנייה. בתוך כך, הפיכת חדרים לממ"ד היא מה שמספק את השקט הנפשי שאתם מוגנים במקרה של התקפת טילים, אם כי הפרויקט יכול מאוד להשתנות בעלויות שלו – קראו כאן למידע נוסף.

בלוג

המציאות של היום מחייבת חשיבה מחודשת על אמצעי הגנה וכבר לא מדובר על חלקים דרומיים או צפוניים של הארץ, אלא על כולה. בעבר האפשרות היחידה להתגונן הייתה מקלט, בבניה החדשה ישנה חובה לבנות ממד, והפתרון עבור מי שאין לו ממד הוא מיגונית ניידת – מבנה אותו ניתן להציב בצמוד לבית או לעסק. מהן התקנות היום להצבת מיגוניות, היכן יש למקם אותן ומדוע כל כך חשוב להציבן? על כך ועוד בכתבה זו.

בלוג
מהו ממד נייד, ומתי יהיה עדיף על פני ממד רגיל?

ממ"ד נייד הוא ממ"ד שניתן להעביר די בקלות ממקום למקום, כאשר כל מה שנדרש עבור הובלתו הוא משאית עם מנוף הובלות כבדות. בדומה לממ"ד רגיל, שבדרך כלל נבנה בתוך הבית, ממ"ד נייד עשוי מפלדה בבטון. הוא מאושר על ידי פיקוד העורף, והנה המידע שאתם צריכים לדעת עליו – קראו כאן.

אדריכל
בלוג
איך להפוך לאדריכל מצליח?

אדריכלות היא תחום מקצועי המשלב יצירתיות והשראה עם יכולת ליצירת מבנים מהממים ותכליתיים והתחברות לקהילות באמצעות עיצובים מרשימים רבי-השפעה. עם זאת, לוקח זמן כדי להפוך לאדריכל מצליח. צבירת ניסיון, שיפור עצמי והתמדה, במיוחד לאחר שתתחילו לעסוק בתחום הם הכרחיים. היבטים חשובים נוספים שיעזרו לכם לבלוט בשוק התחרותי, הם: להתעדכן בטרנדים העכשוויים באופן קבוע, להעמיק את הכישורים והידע הקשורים לענף הבנייה, כולל בקיאות בתקנות התכנון והבנייה.

בנייה
בלוג
מהן בדיוק ׳תקנות בנייה׳?

תקנות הבנייה נקבעות על ידי הרשויות השונות בהתאם למגוון צרכים ודרישות, והן משתנות גם בהתאם לסוג הנכס הנבנה. למשל, התקנות המתייחסות לבניית בית פרטי שונות מאלה המתייחסות לבניית בניין רב קומות או מרכז מסחרי. על מנת לשמור על בטיחות המבנים ועל התאמתם לאכלוס אנושי, חשוב לפעול על פי תקנות הבנייה.

שיפוץ
בלוג
שיפוץ חצר וגינה

עיצוב ושיפוץ גינה מהווה דבר חשוב מאוד בכל בית שיש בו גינה. הגינה משמשת את כל דיירי הבית וכן היא משמשת עבור אירוח. היא צריכה להיות המקום שנעים לשהות בו, שהוא מסמל את המרחב הטבעי ואת האפשרות לשהות בו בלי לצאת מגבולות הבית. על כן, חשוב ביותר לדאוג שהגינה תהיה בדיוק מה שאתם חולמים בכל היבט אפשרי. שיפוצניק יסייעו לכם לעצב את הגינה שלכם בצורה הטובה ביותר.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו