חשיבותה של הבנייה הירוקה בשנת 2022

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

בעשורים האחרונים אנו רואים כי המודעות לנושא של איכות הסביבה עלתה באופן משמעותי. אם בעבר לא היו מתייחסים לנושא הזה, היום הוא נושא שתופס את תשומת הלב בנושאים שונים. אפילו גם בהקשר של בנייה ניתן לראות כי הנושא הזה הפך להיות מהותי הרבה יותר. כל מי שרצה לבנות מבנה בשנים האחרונות בוודאי שמע את המושג בנייה ירוקה. רק מהשם של המושג אתם יכולים לדמיין לעצמכם את המשמעות שלו. אך אם עדיין לא יצא לכם להכיר את המושג הזה לעומק, הגיע הזמן שתהיה לכם היכרות איתו. כך לא תמצאו את עצמכם נשארים מאחורי כולם בכל מה שקשור להגדרות של שמירה על איכות הסביבה.

 

מהי בנייה ירוקה?

 

באופן עקרוני בנייה ירוקה היא בנייה כמו כל בנייה אחרת שיצא לכם לראות אותה. למתבונן מהצד הבנייה הירוקה יכולה להיראות כמו בנייה רגילה לגמרי ללא הבדלים מהותיים. אך הבנייה הזאת מנסה ככל האפשר לחסוך באנרגיה, ולהימנע מפגיעה באיכות הסביבה. הרי במהלך תהליך בנייה סטנדרטי פוגעים רבות באיכות הסביבה. הבנייה הזאת נועדה על מנת לשנות את כל מה שנהוג לעשות בבנייה הרגילה. כמובן שבנייה מהסוג הזה מביאה איתה יתרונות רבים שהבנייה הסטנדרטית לא מביאה איתה. לא סתם ניתן לראות המון קבלנים שבוחרים לעבוד בשיטה הזאת על פני השיטה המסורתית.

 

מה החשיבות של בנייה ירוקה?

 

  • מבחינת איכות הבנייה חשוב להדגיש כי אין כל הבדל מהותי. גם בנייה שדוגלת בשמירה על איכות הסביבה תהיה בנייה איכותית שתחזיק מעמד שנים ארוכות. יש כאלה שמספרים כי הבנייה הירוקה היא איכותית הרבה יותר מאשר הבנייה הסטנדרטית. עם זאת חשוב שתבינו כי אינכם עושים התפשרות כאשר החלטתם לבחור באפשרות הזאת. התמורה הסופית תהיה תמורה סופית שעונה על כל הציפיות שלכם.
  • הבנייה הירוקה מאפשר לכם לחסוך באנרגיה, וכתוצאה מכך גם להוציא פחות כסף. משפחות שבנו באופן הזה מצאו את עצמם חוסכים באופן קבוע מאות שקלים כל חודש. כאשר בסוף השנה החיסכון כבר הגיע לאלפי שקלים באופן קבוע. כל זאת מבלי שהמשפחות היו צריכות לוותר על משהו מסוים שאותו הן היו רוצות לעשות.
  • עד כמה חשוב לכם לשמור על בריאותכם? זה בדיוק מה שהבנייה הירוקה מתיימרת לעשות. מדובר על בנייה שלא רק ששומרת על כדור הארץ, היא שומרת גם עליכם. מדובר על סגנון בנייה שלא פוגע בבריאות הדיירים שמתגוררים בתוך המבנה. לצערנו הבנייה הסטנדרטית איכותית ככל שתהיה פוגעת לא פעם בבריאות הדיירים.

חשיבותה של הבנייה הירוקה לסביבה שלנו היא גבוהה ממה שנדמה לכם. עם זאת עליכם לדעת כי הבנייה הירוקה היא העתיד שבקרוב מאוד יהפוך להווה. מוטב כי תבנו בשיטה הזאת על מנת שתתאימו את עצמכם למה שיקרה בעוד כמה שנים החל מהיום.

תכנון בית פרטי 120 מ"ר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

קרקע לבניה
בלוג
המדריך לבחירת קרקעות להשקעה

השקעה בקרקע יכולה להיות הזדמנות משתלמת למי שמחפש לגוון את תיק ההשקעות שלהם. עם זאת, בחירת הקרקע הנכונה להשקעה דורשת שיקול דעת ומחקר מדוקדקים. במאמר זה, נחקור שבעה היבטים שונים שכדאי לקחת בחשבון כאשר מחפשים קרקעות להשקעה. ממיקום ועד ייעוד, גורמים אלה יעזרו לך לקבל החלטה מושכלת ולמקסם את התשואה שלך. אז בואו נצלול פנימה!

בלוג
הפיכת חדר לממד

בין אם אתם מתעניינים לגבי הפיכת חדר לממד או בניית ממ"ד, יש לכך השלכות שונות על סוג הבנייה. בתוך כך, הפיכת חדרים לממ"ד היא מה שמספק את השקט הנפשי שאתם מוגנים במקרה של התקפת טילים, אם כי הפרויקט יכול מאוד להשתנות בעלויות שלו – קראו כאן למידע נוסף.

בלוג

המציאות של היום מחייבת חשיבה מחודשת על אמצעי הגנה וכבר לא מדובר על חלקים דרומיים או צפוניים של הארץ, אלא על כולה. בעבר האפשרות היחידה להתגונן הייתה מקלט, בבניה החדשה ישנה חובה לבנות ממד, והפתרון עבור מי שאין לו ממד הוא מיגונית ניידת – מבנה אותו ניתן להציב בצמוד לבית או לעסק. מהן התקנות היום להצבת מיגוניות, היכן יש למקם אותן ומדוע כל כך חשוב להציבן? על כך ועוד בכתבה זו.

בלוג
מהו ממד נייד, ומתי יהיה עדיף על פני ממד רגיל?

ממ"ד נייד הוא ממ"ד שניתן להעביר די בקלות ממקום למקום, כאשר כל מה שנדרש עבור הובלתו הוא משאית עם מנוף הובלות כבדות. בדומה לממ"ד רגיל, שבדרך כלל נבנה בתוך הבית, ממ"ד נייד עשוי מפלדה בבטון. הוא מאושר על ידי פיקוד העורף, והנה המידע שאתם צריכים לדעת עליו – קראו כאן.

אדריכל
בלוג
איך להפוך לאדריכל מצליח?

אדריכלות היא תחום מקצועי המשלב יצירתיות והשראה עם יכולת ליצירת מבנים מהממים ותכליתיים והתחברות לקהילות באמצעות עיצובים מרשימים רבי-השפעה. עם זאת, לוקח זמן כדי להפוך לאדריכל מצליח. צבירת ניסיון, שיפור עצמי והתמדה, במיוחד לאחר שתתחילו לעסוק בתחום הם הכרחיים. היבטים חשובים נוספים שיעזרו לכם לבלוט בשוק התחרותי, הם: להתעדכן בטרנדים העכשוויים באופן קבוע, להעמיק את הכישורים והידע הקשורים לענף הבנייה, כולל בקיאות בתקנות התכנון והבנייה.

בנייה
בלוג
מהן בדיוק ׳תקנות בנייה׳?

תקנות הבנייה נקבעות על ידי הרשויות השונות בהתאם למגוון צרכים ודרישות, והן משתנות גם בהתאם לסוג הנכס הנבנה. למשל, התקנות המתייחסות לבניית בית פרטי שונות מאלה המתייחסות לבניית בניין רב קומות או מרכז מסחרי. על מנת לשמור על בטיחות המבנים ועל התאמתם לאכלוס אנושי, חשוב לפעול על פי תקנות הבנייה.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו