דירות למכירה פתח תקווה – טיפים חשובים להצלחה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

החלטתם למכור את הדירה שלכם? יהיה עליכם להבין כיצד הכי נכון מצידכם לפעול. הרי למכור את הדירה ללא כל מחשבה תחילה זה לא צעד חכם במיוחד. המטרה שלכם תהיה להרוויח כמה שיותר כסף על הדירה שאותה אתם עומדים למכור. כיום שוק הנדל"ן בישראל ידוע בתור אחד השווקים הכי מתגמלים שיש. תוכלו לנצל את מכירת הדירה על מנת להגשים עוד חלומות שונים שעדיין לא יצא לכם להגשים. דירות למכירה פתח תקווה נמצאות בכל פינה, כך תוכלו למכור את הדירה שלכם בצורה אידיאלית. כל מי שיקרא את המאמר הבא יגיע מוכן לשלב שבו הוא יידרש למכור את הדירה שלו.

 

התמחור של דירה למכירה

יצא לכם להסתכל על דירות למכירה פתח תקווה? בוודאי ראיתם כי טווח המחירים מאוד רחב. לכל אחד יש את הזכות לתמחר את הדירה במחיר שאותו הוא רואה לנכון לקבל עליה. יש כאלה שמתמחרים את הדירה מתחת לשווי השוק, אחרים רוצים להרוויח יותר משווי השוק. כל אחד רשאי לעשות את הבחירה שלדעתו תהיה הבחירה המתאימה ביותר עבורו. אנו מציעים לכם להזמין איש מקצוע שיעריך בצורה המדויקת ביותר את השווי של הדירה. הרי הדירה שלכם יכולה להיות שווה יותר אם היא תהיה משופצת או שמורה. אין סיבה שתדרשו מחיר דומה למחיר של השאר, תנסו לקבל על הדירה שלכם קצת מעבר.

 

אפיקי השיווק של הדירה

מה שיכול לעשות את ההבדל בין הצלחה לבין כישלון זה אופן השיווק של הדירה. אתם מבחינתכם תרצו להגיע לכל בית, כך שכולם ידעו שאתם מוכרים את הדירה. דירות למכירה פתח תקווה קיימות בכל מקום, וגם אתם צריכים להופיע בכל מקום. ככל שהשיווק יהיה טוב יותר, כך תמצאו את עצמכם מגשימים את החלום שלכם, ומוכרים את הדירה במחיר גבוה. תנסו לפרסם את הדירה בכל מיני אפיקים שונים, כך שאף אחד לא יצליח לפספס אותה. כל מי שמחפש דירה לרכישה בפתח תקווה אמור לראות את המודעה שלכם.

 

משא ומתן למכירת הדירה

הגעתם לשלב שבו אתם נמצאים במשא ומתן עם רוכשים פוטנציאליים? ראשית קחו בחשבון כי שום דבר עדיין לא סגור באופן מוחלט. כבר שמענו על דירות למכירה פתח תקווה שנפלו בשלב המשא ומתן בגלל כל מיני סיבות שונות. קחו את המצב בפרופורציות הנכונות, ותבינו כי יש עוד חזון למועד. תנסו להבין מה בדיוק קורה בשלב הזה, ואיך אתם יכולים להוציא את המקסימום. תראו לצד השני כי אינכם לחוצים למכור את הדירה, והציבו את התנאים שיהיו הכי חשובים לכם. רק כך תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו תמכרו את הדירה ללא עיכובים מיותרים. ברגע שיש משחקי כוחות בניכם לבין הצד השני, מכירת הדירה תהיה בסימן שאלה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

בלוג

חנויות רהיטים פתוחות בשבת

כל השבוע אנחנו עובדים או לומדים, עסוקים עם הילדים והשגרה העמוסה. לרבים מאיתנו אין זמן להתעסק עם עיצוב הבית ובטח

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו