הדמיות אדריכליות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

כיום הדמיות אדריכליות הן חלק בלתי נפרד מעבודתו של האדריכל. אם בעבר עניין האדריכלות מול הלקוח היה מסתכם ברישומים ושרטוטים שלא תמיד הלקוח היה יכול להבין או להמיר בראש שלו ולדמיין את התוצאה הסופית, הטכנולוגיה החדישה של היום מאפשרת ליצור מודלים בתלת מימד והדמיות ממוחשבות אשר הופכות את החזון והשרטוטים למציאות ומאפשרות ללקוח להבין כיצד יראה המראה הסופי של העבודה, בין אם זה בית פרטי, בניין מגורים או אפילו מבני מסחר ותעשיה.

יצירה של הדמיות אדריכליות היא אמנות בפני עצמה, האדריכל יוצר בהתאם לתכנון הדמיה תלת מימדית באמצעות תכנת מחשב וכך למעשה יוצר ציור המדמה את התוצאה הסופית.

איך זה עובד?

באמצעות תוכנת מחשב מקצועית האדריכל יכול להפוך את השרטוטים והתכניות לתמונה של ממש וליצור תוצר אשר מראה כאילו המבנה כבר הוקם וצולם במצלמה רגילה. בצורה הזו האדם אשר מזמין את העבודה יכול לראות בחוש את המבנה עצמו וכך הוא יכול להבין יותר את התכנון, לתת הערות ולבדוק את התכנון.

כמובן, ההדמיה הזו היא לא התוצר הסופי ועדיין יכולים להיות שינויים בתוצאה הסופית, וחשוב לקחת בחשבון כי מדובר בהדמיית מחשב, אך היכולת לראות את ההדמיה הזו בעין עוזרת למזמין העבודה להבין בצורה הרבה יותר טובה את המראה הסופי ואת התכנון, וכך הרבה יותר קל לעבוד עליו.

סיור וירטואלי

הדמיות אדריכליות מתקדמות יותר יכולות לכלול גם סיור וירטואלי בנכס. מדובר בהדמיה תלת מימדית הרבה יותר מורכבת אשר מאפשרת ממש מעבר בכל חדר וחדר ובחינה של החלל כאילו האדם ממש נמצא בתוכו. הדמיה כזו אמנם יקרה יותר, אך במיוחד במבנים גדולים או בתי יוקרה לא כדאי לוותר עליה. היא יכולה לאפשר ללקוח לדייק את התכנון של המבנה בצורה הרבה יותר טובה וכך להגיע להתאמה מושלמת בין החזון שלו ובין מה שהוא רואה בעין, לבין התוצאה הסופית אשר תתקבל בסופו של דבר.

סוגי הדמיות אדריכליות

הדמיות אדריכליות ניתן לחלק לשלושה סוגים עיקריים:

  • הדמיות חוץ – הדמיות אשר מציגות את המבנה מהצד החיצוני שלו, תמונות אשר מאפשרות לראות את המבנה כפי שהוא יראה על ידי צופה שיצפה בו מחוץ למבנה עצמו, והן כוללות גם את הגינה, הכניסה אל המבנה וכדומה, בהתאם לתכניות.
  • הדמיות פנים – הדמיות אשר מציגות את המבנה מהצד הפנימי שלו ומאפשרות לבחון את החללים הפנימיים בתוך המבנה עצמו, את החלונות, המרחב בתוך החללים השונים, המעבר בין החללים השונים בתוך המבנה, מעברים בין החוץ לפנים וכדומה.
  • תוכניות מכר – הדמיות בהן מסירים את הסימונים האדריכליים ועושים שימוש בגרפיקה ממוחשבת על מנת להמחיש את הצבעים, חומרי הגלם בהם יבוצע שימוש, הצבה של ריהוט או עיצוב פנים וכדומה, וכך מנגישים את התכניות ללקוח אשר אין לו ידע אדריכלי וכך מנגישים לו את התכניות שיוכל לבחון אותן ולהתרשם בצורה טובה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

בלוג
הפיכת חדר לממד

בין אם אתם מתעניינים לגבי הפיכת חדר לממד או בניית ממ"ד, יש לכך השלכות שונות על סוג הבנייה. בתוך כך, הפיכת חדרים לממ"ד היא מה שמספק את השקט הנפשי שאתם מוגנים במקרה של התקפת טילים, אם כי הפרויקט יכול מאוד להשתנות בעלויות שלו – קראו כאן למידע נוסף.

בלוג

המציאות של היום מחייבת חשיבה מחודשת על אמצעי הגנה וכבר לא מדובר על חלקים דרומיים או צפוניים של הארץ, אלא על כולה. בעבר האפשרות היחידה להתגונן הייתה מקלט, בבניה החדשה ישנה חובה לבנות ממד, והפתרון עבור מי שאין לו ממד הוא מיגונית ניידת – מבנה אותו ניתן להציב בצמוד לבית או לעסק. מהן התקנות היום להצבת מיגוניות, היכן יש למקם אותן ומדוע כל כך חשוב להציבן? על כך ועוד בכתבה זו.

בלוג
מהו ממד נייד, ומתי יהיה עדיף על פני ממד רגיל?

ממ"ד נייד הוא ממ"ד שניתן להעביר די בקלות ממקום למקום, כאשר כל מה שנדרש עבור הובלתו הוא משאית עם מנוף הובלות כבדות. בדומה לממ"ד רגיל, שבדרך כלל נבנה בתוך הבית, ממ"ד נייד עשוי מפלדה בבטון. הוא מאושר על ידי פיקוד העורף, והנה המידע שאתם צריכים לדעת עליו – קראו כאן.

אדריכל
בלוג
איך להפוך לאדריכל מצליח?

אדריכלות היא תחום מקצועי המשלב יצירתיות והשראה עם יכולת ליצירת מבנים מהממים ותכליתיים והתחברות לקהילות באמצעות עיצובים מרשימים רבי-השפעה. עם זאת, לוקח זמן כדי להפוך לאדריכל מצליח. צבירת ניסיון, שיפור עצמי והתמדה, במיוחד לאחר שתתחילו לעסוק בתחום הם הכרחיים. היבטים חשובים נוספים שיעזרו לכם לבלוט בשוק התחרותי, הם: להתעדכן בטרנדים העכשוויים באופן קבוע, להעמיק את הכישורים והידע הקשורים לענף הבנייה, כולל בקיאות בתקנות התכנון והבנייה.

בנייה
בלוג
מהן בדיוק ׳תקנות בנייה׳?

תקנות הבנייה נקבעות על ידי הרשויות השונות בהתאם למגוון צרכים ודרישות, והן משתנות גם בהתאם לסוג הנכס הנבנה. למשל, התקנות המתייחסות לבניית בית פרטי שונות מאלה המתייחסות לבניית בניין רב קומות או מרכז מסחרי. על מנת לשמור על בטיחות המבנים ועל התאמתם לאכלוס אנושי, חשוב לפעול על פי תקנות הבנייה.

שיפוץ
בלוג
שיפוץ חצר וגינה

עיצוב ושיפוץ גינה מהווה דבר חשוב מאוד בכל בית שיש בו גינה. הגינה משמשת את כל דיירי הבית וכן היא משמשת עבור אירוח. היא צריכה להיות המקום שנעים לשהות בו, שהוא מסמל את המרחב הטבעי ואת האפשרות לשהות בו בלי לצאת מגבולות הבית. על כן, חשוב ביותר לדאוג שהגינה תהיה בדיוק מה שאתם חולמים בכל היבט אפשרי. שיפוצניק יסייעו לכם לעצב את הגינה שלכם בצורה הטובה ביותר.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו