הדמיות אדריכליות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

כיום הדמיות אדריכליות הן חלק בלתי נפרד מעבודתו של האדריכל. אם בעבר עניין האדריכלות מול הלקוח היה מסתכם ברישומים ושרטוטים שלא תמיד הלקוח היה יכול להבין או להמיר בראש שלו ולדמיין את התוצאה הסופית, הטכנולוגיה החדישה של היום מאפשרת ליצור מודלים בתלת מימד והדמיות ממוחשבות אשר הופכות את החזון והשרטוטים למציאות ומאפשרות ללקוח להבין כיצד יראה המראה הסופי של העבודה, בין אם זה בית פרטי, בניין מגורים או אפילו מבני מסחר ותעשיה.

יצירה של הדמיות אדריכליות היא אמנות בפני עצמה, האדריכל יוצר בהתאם לתכנון הדמיה תלת מימדית באמצעות תכנת מחשב וכך למעשה יוצר ציור המדמה את התוצאה הסופית.

איך זה עובד?

באמצעות תוכנת מחשב מקצועית האדריכל יכול להפוך את השרטוטים והתכניות לתמונה של ממש וליצור תוצר אשר מראה כאילו המבנה כבר הוקם וצולם במצלמה רגילה. בצורה הזו האדם אשר מזמין את העבודה יכול לראות בחוש את המבנה עצמו וכך הוא יכול להבין יותר את התכנון, לתת הערות ולבדוק את התכנון.

כמובן, ההדמיה הזו היא לא התוצר הסופי ועדיין יכולים להיות שינויים בתוצאה הסופית, וחשוב לקחת בחשבון כי מדובר בהדמיית מחשב, אך היכולת לראות את ההדמיה הזו בעין עוזרת למזמין העבודה להבין בצורה הרבה יותר טובה את המראה הסופי ואת התכנון, וכך הרבה יותר קל לעבוד עליו.

סיור וירטואלי

הדמיות אדריכליות מתקדמות יותר יכולות לכלול גם סיור וירטואלי בנכס. מדובר בהדמיה תלת מימדית הרבה יותר מורכבת אשר מאפשרת ממש מעבר בכל חדר וחדר ובחינה של החלל כאילו האדם ממש נמצא בתוכו. הדמיה כזו אמנם יקרה יותר, אך במיוחד במבנים גדולים או בתי יוקרה לא כדאי לוותר עליה. היא יכולה לאפשר ללקוח לדייק את התכנון של המבנה בצורה הרבה יותר טובה וכך להגיע להתאמה מושלמת בין החזון שלו ובין מה שהוא רואה בעין, לבין התוצאה הסופית אשר תתקבל בסופו של דבר.

סוגי הדמיות אדריכליות

הדמיות אדריכליות ניתן לחלק לשלושה סוגים עיקריים:

  • הדמיות חוץ – הדמיות אשר מציגות את המבנה מהצד החיצוני שלו, תמונות אשר מאפשרות לראות את המבנה כפי שהוא יראה על ידי צופה שיצפה בו מחוץ למבנה עצמו, והן כוללות גם את הגינה, הכניסה אל המבנה וכדומה, בהתאם לתכניות.
  • הדמיות פנים – הדמיות אשר מציגות את המבנה מהצד הפנימי שלו ומאפשרות לבחון את החללים הפנימיים בתוך המבנה עצמו, את החלונות, המרחב בתוך החללים השונים, המעבר בין החללים השונים בתוך המבנה, מעברים בין החוץ לפנים וכדומה.
  • תוכניות מכר – הדמיות בהן מסירים את הסימונים האדריכליים ועושים שימוש בגרפיקה ממוחשבת על מנת להמחיש את הצבעים, חומרי הגלם בהם יבוצע שימוש, הצבה של ריהוט או עיצוב פנים וכדומה, וכך מנגישים את התכניות ללקוח אשר אין לו ידע אדריכלי וכך מנגישים לו את התכניות שיוכל לבחון אותן ולהתרשם בצורה טובה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

קפריסין
בלוג
במרכז הים התיכון: מדריך מקיף לדירות בפאפוס.

מחפשים להשקיע בנדל"ן בפאפוס, קפריסין? עם החופים היפים וההיסטוריה העשירה שלה, פאפוס היא יעד פופולרי הן לתיירים והן לגולים המעוניינים לרכוש נכס. בין אם אתם מחפשים דירה על חוף הים או בית עירוני נעים במרכז העיר, יש הרבה אפשרויות זמינות.

WORK SITE
בלוג
היתרי בנייה והשכרת פיגומים: המדריך המלא ליישום יתרונותם

כאשר יוצאים לפרויקט בנייה, אחת ההחלטות המרכזיות שיש לקבל היא האם לרכוש או לשכור פיגומים. השכרת פיגומים מציעה יתרונות רבים, כולל עלות-תועלת, גמישות ונוחות. על ידי בחירה בהשכרת פיגומים, תוכל לחסוך בעלויות מראש ולבטל את הצורך באחסון ותחזוקה. בנוסף, השכרת פיגומים מאפשרת לכם להתאים בקלות את כמות וסוג הפיגומים לפי הצורך לשלבים שונים של הפרויקט שלכם.

קבלן
בלוג
לסנן את הקבלן המושלם: מדריך מעשי לבחירת הקבלן לבניית ממד

כשמדובר בשיפוץ הבית שלך עם לבני מימד, בחירת הקבלן המושלם היא קריטית. הקבלן הנכון יכול לעשות את כל ההבדל בהצלחת הפרויקט שלך. הם צריכים להיות בעלי ניסיון בעבודה עם לבני מימד, מוניטין מוצק בתעשייה ופורטפוליו של פרויקטים מוצלחים.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

התקשרו עכשיו