הוצאת היתר בניה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

שאלתם את עצמכם מהם השלבים בהוצאת היתר בניה? במאמר הבא תוכלו להיחשף לשלבים השונים שיהיה עליכם לעבור אותם במעלה הדרך. אם זוהי הפעם הראשונה שבה אתם מוציאים היתר בניה מוטב כי תכירו את כל המהמורות שעשויות להופיע. כך תוכלו להכין את עצמכם לכל תרחיש, מבלי שתבזבזו זמן יקר על דברים שוליים. לצערנו הבירוקרטיה בישראל היא ארוכה ומעייפת, אין זה אומר שיהיה עליכם לדלג אותה. מחובתכם לבחון ולהכיר את כל השלבים, גם אם אינכם עושים אותם בעצמכם. בדיוק מהסיבה הזאת החלטנו להרים את הכפפה ולסקור בפניכם את כל השלבים הכי מוכרים.

 

קבלת מידע על הקרקע

בשלב הראשון יהיה עליכם לפנות לרשויות המקומיות כדי לקבל מידע על הקרקע שבבעלותכם. יכול להיות שהמידע שנמצא ברשותכם לא מדויק או לא נכון. כדי שתוכלו להכיר את המצב הקיים תצטרכו לקבל מידע הלכה למעשה. את הבקשה לקבלת המידע יהיה עליכם להגיש לרשות המקומית אליה משויכת הקרקע. תהליך שכזה יכול לקחת מספר שבועות, טוב לעשות אותו בהקדם האפשרי. כך לא בזבזו זמן יקר על התקדמות בתהליך שעלול להיות אבוד מראש.

 

הכנת הבקשה באופן מסודר

כדי להמשיך את התהליך יהיה עליכם להגיש בקשה מסודרת בה תפרטו את תוכן הבקשה. התוכן של הבקשה משתנה בין בקשה אחת לבקשה אחרת בהתאם לרצונות הקיימים. תוודאו היטב כי תוכן הבקשה מלא כדי שתוכלו לזרז את הגשת הבקשה ללא עיכובים. כל בקשה לא מלאה תגרום לכך שהבקשה תדחה על הסף ותדרוש מכם לבצע התאמות שונות. מוטב כי הבקשה תבנה על ידי איש מקצוע שמכיר את הדרישות של הרשויות בהקשר זה.

 

הגשת הבקשה לרשויות

הבקשה להוצאת היתר בניה מוכנה? כעת תוכלו סוף כל סוף להגיש אותה כדי שיהיה אפשר לקבל אישור אודותיה. נדגיש שוב כי מוטב להגיש את הבקשה רק לאחר בדיקה מקיפה של תוכנה. הגשת הבקשה יכולה לקחת זמן, יהיה עליכם להמתין בסבלנות עד שמאשרים אותה. אם הבקשה לא אושרה תהיה לכם האפשרות להגיש ערעור על הקביעה. כמובן שאם תגישו את הבקשה בעזרתו של איש מקצוע יהיה קל לאשר אותה מבלי לפספס זמן יקר. כל זמן שעובר רק הופך את העניין למורכב פי כמה מאשר מה שזה באמת.

 

תחילת הבנייה על הקרקע

אחרי שהיתר הבניה יהיה בידיכם תהיה אפשרות להתחיל לבנות את הקרקע. נדגיש כי ללא היתר הבנייה תמצאו את עצמכם נתקעים ללא יכולת לעשות משהו מיוחד. הבנייה על הקרקע צריכה להיעשות עם כל האישורים והתכנונים הנדרשים. תוכלו לעבוד יחד עם מומחים בתחום כדי שיסבירו לכם בדיוק איך להשיג את האישורים המיוחלים. במשרדה של אסתי איפרגן אדריכלית ומעצבת פנים תוכלו לעבור על השגת היתרי בניה. כך תוכלו לדעת שיש לכם על מי לסמוך בתחום הספציפי הזה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

היתר בנייה סגירת מרפסת
בלוג
מדריך בניה והיתרים

רוב הישראלים לא חיים כל חייהם באותם תנאים ובאותו בית. לרוב אנשים עוברים מדירת שכירות לדירת קבע או אפילו מוכרים

היתר בניה
הסדרת היתר בנייה בטרם רכישת דירה

מבנים ללא היתר בנייה יכולים להוביל אתכם לתהליכים משפטיים מאוד מסובכים. עורך דין מקרקעין לייעוץ בנושא רכישת דירה יוכל להבטיח

היתר בנייה למרפסת
היתר בניה
היתר בנייה למרפסת

בשנים האחרונות הוספת מרפסת הפכה להיות פופולרית מאוד. אנשים רבים מוסיפים מרפסות לבתים שלהם ובמקרים רבים כל תושבי הבניין מחליטים

היתר בנייה לפרגולה
היתר בניה
היתר בנייה לפרגולה

כל מי שגר בבית קרקע עם חצר ממקם פרגולה. בקיץ, הפרגולה מגנה מפני השמש ובחורף, הפרגולה מעניקה הגנה מפני הגשם.

היתר בנייה לפיצול דירה
היתר בניה
היתר בנייה לפיצול דירה

בשנים האחרונות, אנשים רבים מפצלים את הדירה שלהם למספר דירות קטנות יותר. התופעה הפכה לפופולרית במיוחד באזור המרכז ובתל אביב.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

התקשרו עכשיו