השכרת גג לאנרגיה סולארית – מה זה וכיצד זה מתבצע?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

בדרך כלל, כשאנחנו שומעים וקוראים על השכרת מבנים, באופן טבעי, מדובר על השכרת מבנה שלם או לפחות על השכרת חדרים מסוימים או חדר ספציפי. זה הבסיס לתהליך שכירות וזה מה שמקובל לעשות, לצרכים פרטיים או אחרים.

אך בשנים האחרונות אנחנו שומעים על אופציה נוספת, השכרת גג לאנרגיה סולארית. מרבית האנשים בוודאי תוהים מה זה וכיצד זה מתבצע בפועל, אך האמת היא שמדובר בתהליך מאוד פשוט וקל.

לפני שנסביר כיצד זה מתבצע, חשוב לומר שהתהליך יכול לשמש פתרון יעיל ונוח, הן עבור בעלי עסקים וכן עבור גורמים נוספים, המעוניינים לייצר לעצמם אפיק הכנסה אופטימאלי למשך שנים רבות, וליהנות מלא מעט הטבות מס ורגולציה שונות.

לפני שנסביר איך מתבצע תהליך של השכרת גג לאנרגיה סולארית, חשוב להדגיש שאם מעוניינים שהתהליך יתבצע בצורה נכונה, הן מבחינה כלכלית והן מבחינות אחרות, אזי שיש לבצע אותו דרך חברה שמתמחה בתחום הסולארי ויודעת בדיוק כיצד לנהל אותו בשביל שיהיה ניתן להפיק תועלת ולשמור על הערך של המבנה.

 

מה הרעיון שעומד מאחורי השכרת גג לאנרגיה סולארית?

הרעיון הוא מאוד פשוט. ישנם מבנים שונים, למגורים, עסקים וכדומה, שיש להם אפשרות להשכיר את הגג שלהם על מנת שיהיה ניתן להתקין בו פאנלים סולאריים אשר ישרתו את המבנה ואף את הסביבה.

מאחר ולא פעם קיים מחסור באזורים בהם ניתן להתקין את הפאנלים, בפרט באזורים מאוד מיושבים, אז ישנן חברות שמתמחות בכל מה שקשור להשכרת גג, הן פונות אל בעלי מבנים ומציעות להם לשכור מהם את הגג לתקופה מסוימת (בטווח של שנים), החברה אחראית להתקין במקום פאנלים וכך, בעל המבנה נהנה מהכנסה קבועה, הוא לא צריך להתעסק בכלל בכל מה שקשור לפאנלים, והחברה יכולה להפיק בעזרתו אנרגיה סולארית ללקוחות שונים.

 

איך זה מתבצע ומה צריך לבדוק לפני כן

כאמור, התהליך יכול להתבצע אם עומד לרשותנו גג פנוי וזמין, שאנחנו יכולים להשכיר אותו לתקופה ארוכת טווח לחברות סולאריות. יש חשיבות לעובדה שמדובר על השכרה לטווח ארוך, מאחר ואף חברה לא תרצה להשקיע בבניית פאנלים על גג לתקופה של חודשים או שנה בודדת. לכן החוזה הוא למשך שנים רבות. זה מחייב את בעל המבנה או בעל הגג, לקחת בחשבון שלפחות בטווח השנים שמדובר, הוא לא יכול להשתמש בגג כרצונו.

מעבר לכך, כל מי שמחליט לבצע את ההליך הזה, צריך לוודא עם מי הוא חותם, אילו ערבויות הוא מקבל וכמובן אילו הכנסות הוא יכול לייצר דרך תהליך ההשכרה. ישנן חברות המציעות אפשרות של חלוקת רווחים, כך שהשוכר יקבל חלק מסוים מהרווח שהחברה מייצרת בזכות הפאנלים שהותקנו על גג המבנה. זו יכולה להיות הכנסה טובה למשך שנים רבות.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

בלוג
הפיכת חדר לממד

בין אם אתם מתעניינים לגבי הפיכת חדר לממד או בניית ממ"ד, יש לכך השלכות שונות על סוג הבנייה. בתוך כך, הפיכת חדרים לממ"ד היא מה שמספק את השקט הנפשי שאתם מוגנים במקרה של התקפת טילים, אם כי הפרויקט יכול מאוד להשתנות בעלויות שלו – קראו כאן למידע נוסף.

בלוג

המציאות של היום מחייבת חשיבה מחודשת על אמצעי הגנה וכבר לא מדובר על חלקים דרומיים או צפוניים של הארץ, אלא על כולה. בעבר האפשרות היחידה להתגונן הייתה מקלט, בבניה החדשה ישנה חובה לבנות ממד, והפתרון עבור מי שאין לו ממד הוא מיגונית ניידת – מבנה אותו ניתן להציב בצמוד לבית או לעסק. מהן התקנות היום להצבת מיגוניות, היכן יש למקם אותן ומדוע כל כך חשוב להציבן? על כך ועוד בכתבה זו.

בלוג
מהו ממד נייד, ומתי יהיה עדיף על פני ממד רגיל?

ממ"ד נייד הוא ממ"ד שניתן להעביר די בקלות ממקום למקום, כאשר כל מה שנדרש עבור הובלתו הוא משאית עם מנוף הובלות כבדות. בדומה לממ"ד רגיל, שבדרך כלל נבנה בתוך הבית, ממ"ד נייד עשוי מפלדה בבטון. הוא מאושר על ידי פיקוד העורף, והנה המידע שאתם צריכים לדעת עליו – קראו כאן.

אדריכל
בלוג
איך להפוך לאדריכל מצליח?

אדריכלות היא תחום מקצועי המשלב יצירתיות והשראה עם יכולת ליצירת מבנים מהממים ותכליתיים והתחברות לקהילות באמצעות עיצובים מרשימים רבי-השפעה. עם זאת, לוקח זמן כדי להפוך לאדריכל מצליח. צבירת ניסיון, שיפור עצמי והתמדה, במיוחד לאחר שתתחילו לעסוק בתחום הם הכרחיים. היבטים חשובים נוספים שיעזרו לכם לבלוט בשוק התחרותי, הם: להתעדכן בטרנדים העכשוויים באופן קבוע, להעמיק את הכישורים והידע הקשורים לענף הבנייה, כולל בקיאות בתקנות התכנון והבנייה.

בנייה
בלוג
מהן בדיוק ׳תקנות בנייה׳?

תקנות הבנייה נקבעות על ידי הרשויות השונות בהתאם למגוון צרכים ודרישות, והן משתנות גם בהתאם לסוג הנכס הנבנה. למשל, התקנות המתייחסות לבניית בית פרטי שונות מאלה המתייחסות לבניית בניין רב קומות או מרכז מסחרי. על מנת לשמור על בטיחות המבנים ועל התאמתם לאכלוס אנושי, חשוב לפעול על פי תקנות הבנייה.

שיפוץ
בלוג
שיפוץ חצר וגינה

עיצוב ושיפוץ גינה מהווה דבר חשוב מאוד בכל בית שיש בו גינה. הגינה משמשת את כל דיירי הבית וכן היא משמשת עבור אירוח. היא צריכה להיות המקום שנעים לשהות בו, שהוא מסמל את המרחב הטבעי ואת האפשרות לשהות בו בלי לצאת מגבולות הבית. על כן, חשוב ביותר לדאוג שהגינה תהיה בדיוק מה שאתם חולמים בכל היבט אפשרי. שיפוצניק יסייעו לכם לעצב את הגינה שלכם בצורה הטובה ביותר.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו