השלבים לאכלוס בית חדש

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

 

עוברים לגור בבית חדש? מזל טוב! שתהיה לכם דרך צלחה ושתזכו לאיכות חיים טובה יותר במקום משכנכם החדש. אבל לפני שאתם נכנסים, לא כדאי לבדוק עוד כמה דברים, למשל כמו טופס אכלוס? במידה ואתם מעוניינים לבצע חיבור חשמל קבוע לאחר טופס 4 ולברר בנוגע לכל השלבים והצעדים הנחוצים לקבלת היתר אכלוס, קראו מאמר זה והמשיכו בקריאה גם דרך האתר שיפוצים פלוס.

 

מהו טופס 4 – טופס אכלוס

טופס 4 הנקרא גם טופס אכלוס הינו אחד השלבים האחרונים בהקמה של בניין חדש עוד לפני שעוברים להתגורר בו. מי שלא דואג למילויו עשוי למצוא אתא עצמו בבית שחסר לו היתר אכלוס, ועובר על החוק. למעשה, הטופס הזה תכליתו לאשר את ההיבט הבטיחותי של המבנה וכי הוא ראוי לאכלוס דיירים חדשים.

אחרי שמסיימים לבנות בית חדש ואין זה משנה אם מדובר בבניין דירות או בית קרקע פרטי, יש להגיש בקשה לצורך קבלת טופס חיבור חשמל, מים וקו טלפון. הבקשה מלווה בכמה מסמכים וטפסים עליהם יש למלא הצהרות ולקבל חתימות של בעל ההיתר, מי שעורך את הבקשה, מי שאחראי לביקורת וכן מי שמבצע את המדידה. בזמן הגשת הטפסים מתחיל הליך הכולל בדיקתו של המבנה לשם החלת החיבור לכלל התשתיות. יש לציין כי טופס 4 מיועד לבית או מבנה חדש ולא לאחר שיפוצים מקומיים. אמנם אם מדובר בפרויקט שיפוצים נרחב ומאסיבי, ייתכן ויהיה צורך להוציא היתר.

האישורים הדרושים להוצאת חיבור חשמל קבוע לאחר טופס 4

כדי להוציא טופס אכלוס אתם צריכים להשיג אישורים וחתימות של גורמים רשמיים ואנשי מקצוע הרלוונטיים לפרויקט. אתם צריכים להוציא אישור שהבנייה התבצעה על פי היתר הבנייה ללא כל חריגות. בנוסף, יש להוציא תקינות ואטימות הממ”ד דרך מהנדס בניין שליווה את הפרויקט בצירוף לאישורים ממכון התקנים ומפיקוד העורף. מלבד זאת יש להוציא אישורים מטעמי גורמים הקשורים לתשתיות הגז, החשמל, מים ועוד. משירותי הכבאות יש להוציא אישור כי הבית עומד בכל התקנים והדרישות הבטיחותיות מפני שריפות , אישור המודד, אישורים של המפקח והאדריכל של הבניין.

 

ביצוע תיקונים לצורך קבלת טופס 4

במידה וקבלתם סירוב לבקשתכם להוציא טופס 4 אתם צריכים לבצע תיקונים שונים רלוונטיים על מנת שהבית יעמוד בכל התקנות הדרושות. ייתכן ותצטרכו להכין גרמושקה חדשה ולהגישה לצורך קבלת היתר בנייה. לכן, מאוד כדאי ומומלץ כבר בשלבים המוקדמים של הפרויקט להקפיד על עבודה מקצועית, חוקית ונכונה. רק היערכות חכמה מבעוד מועד יכולה לנבא הצלחה בהוצאת טופס 4 בזמן קצר וללא עיכובים. צריך להתנהל בצורה מקצועית ולבנות ממש כפי שמופיע בגרמושקה והיתר הבנייה, וכן לא לבצע חריגות בבניה. כל חריגה נוספת תעלה לכם ביוקר גם בכסף וגם בזמן שאתם תתעכבו בקבלת חיבור חשמל קבוע לאחר טופס 4.

כאן תוכלו לקבל הכוונה, ייעוץ וסיוע בכל הנוגע אל חיבור חשמל קבוע לאחר קבלת טופס 4, מילוי הטופס בצורה מלאה, הגונה ומקצועית לצורך אכלוס מוקדם. אנשי המקצוע שתוכלו להשיג דרך האתר שיפוצים פלוס ישמחו לסייע לכם בכל דרך!

 

אז מה היה לנו בכתבה:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!