זיפות גגות – מתי עושים את זה ובשביל מה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אחת הבעיות איתה אנחנו מתמודדים במדינת ישראל היא שבימי הקיץ החמים, אנחנו עלולים להרגיש את תחושת החום הכבד גם בתוך המבנה בו אנחנו מתגוררים או עובדים. גם אם אנחנו נשתמש במזגן או אמצעי קירור אחרים. הסיבה לכך היא שהמבנים לא בהכרח מבודדים כמו שצריך, בוודאי לא מבנים ישנים שאינם נאטמו ובודדו על ידי אמצעים מתאימים.

זו הסיבה שהרבה פעמים אנחנו ניתקל לפני שהקיץ מתחיל, באנשי מקצוע אשר אוטמים את הגג של המבנה ואוטמים אותו בצורה מיוחדת, שונה מזו שאנחנו רגילים לראות, למשל במבנים חדשים שנמצאים בתהליכי בנייה או לאחר מכן.

מדובר על שיטת זיפות גגות. בעבר שיטה זו היתה מאוד נפוצה, וכמעט כל חורף לפני שהעונה החמה התחילה, יכולנו לראות בגינות ובחצרות הבתים אנשי מקצוע עם פחי מתכת בוערים, יוצרים את החום, קרי זפת, ולאחר מכן עולים אל הגג בשביל למרוח אותו באופן כזה שהוא יאטום את המקום היטב ויבודד אותו כמו שצריך.

 

מה זה בשביל זיפות גגות?

הרעיון של זיפות גגות הוא מאוד פשוט. מדובר של שיטת איטום שנחשבת מאוד פשוטה, מאוד זולה, קלה מאוד לביצוע. בעיקרון תהליך העבודה נעשה כך: יוצרים את הזפת, מורחים על פני הגג, וכך למעשה אוטמים אותו.

זו שיטה מאוד פשוטה ונוחה לאיטום גגות, היא שיטה שנחשבת גם מאוד זולה ולכן בעבר היה נהוג להשתמש בה לא מעט. היא לא דורשת מקצועיות ברמה גבוהה כפי שלמשל דורש איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות או חומרים אחרים.

יחד עם זאת, יש לשיטה זו מספר חסרונות בולטים. למשל, היא דורשת תחזוקה משמעותית מאחד ומדובר על שיטה מאוד זולה, אז החומר לא מחזיק מעמד באופן קבוע אלא יש לבצע חידושים ושדרוגים בשביל שיהיה ניתן ליהנות ממנו. כאמור הוא לא מחזיק מעמד זמן רב והוא מושפע מאוד מתנאי מזג האוויר (בקיץ הוא עלול להתרחב כתוצאה מהחום). מעבר לכך, זו שיטה שגם לא מתאימה לכל גג, מאחר וזה מחייב אותנו לסלק ממנו דברים מסוימים שמפריעים בדרך, בשביל שיהיה ניתן לאטום את הגג כמו שצריך.

למה בכל זאת משתמשים בו?

ראשית, זו שיטה פשוטה וזולה. יש מקומות שלא צריך מעבר לכך. יש גם בעלי מבנים שאינם יכולים להרשות לעצמם להשתמש בשיטות יקרות יותר.

שנית, החומר מחזיק מעמד מספר שנים, לפעמים כשמסתכלים על עלות-תועלת, הרי שזה משתלם להשקיע מעט מתוך הנחה שזה עדיין מעמד כמה שנים ואז נוכל לחזור על הפעולה שוב.

שלישית, צריך לומר, יש אנשים שיודעים לבצע את העבודה בעצמם ולא צריכים להיעזר בבעלי מקצוע לשם כך. זה יכול לחסוך להם טרחה ובוודאי יכול לחסוך להם הוצאות שונות. לכן הם בוחרים להשתמש בשיטה זו.

 

קבלת היתר בנייה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

קפריסין
בלוג
במרכז הים התיכון: מדריך מקיף לדירות בפאפוס.

מחפשים להשקיע בנדל"ן בפאפוס, קפריסין? עם החופים היפים וההיסטוריה העשירה שלה, פאפוס היא יעד פופולרי הן לתיירים והן לגולים המעוניינים לרכוש נכס. בין אם אתם מחפשים דירה על חוף הים או בית עירוני נעים במרכז העיר, יש הרבה אפשרויות זמינות.

WORK SITE
בלוג
היתרי בנייה והשכרת פיגומים: המדריך המלא ליישום יתרונותם

כאשר יוצאים לפרויקט בנייה, אחת ההחלטות המרכזיות שיש לקבל היא האם לרכוש או לשכור פיגומים. השכרת פיגומים מציעה יתרונות רבים, כולל עלות-תועלת, גמישות ונוחות. על ידי בחירה בהשכרת פיגומים, תוכל לחסוך בעלויות מראש ולבטל את הצורך באחסון ותחזוקה. בנוסף, השכרת פיגומים מאפשרת לכם להתאים בקלות את כמות וסוג הפיגומים לפי הצורך לשלבים שונים של הפרויקט שלכם.

קבלן
בלוג
לסנן את הקבלן המושלם: מדריך מעשי לבחירת הקבלן לבניית ממד

כשמדובר בשיפוץ הבית שלך עם לבני מימד, בחירת הקבלן המושלם היא קריטית. הקבלן הנכון יכול לעשות את כל ההבדל בהצלחת הפרויקט שלך. הם צריכים להיות בעלי ניסיון בעבודה עם לבני מימד, מוניטין מוצק בתעשייה ופורטפוליו של פרויקטים מוצלחים.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

התקשרו עכשיו