חברת מרובעים – המרכז היחידי בארץ שיכול לטפל בחריגות או בהיתרי בנייה כראוי

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

כל מי שבוחר להתחיל פרויקט בנייה כזה או אחר, בוודאי כבר השכיל להבין שתהיו חייבים כל מיני היתרי בנייה. יש מי שיחליט להתנהל בכל הכאוס הזה באופן עצמאי, על פניו לפעמים זה אפילו יכול להצליח לכם, עם זאת, אתם יכולים להיכנס למנעד רב של תרחישים בעייתיים, כמו לדוגמה – אי השגה של כל האישורים הנדרשים, מה שבוודאי ישכנע אתכם לשקול את השירותים של יועצים להיתרי בנייה, כדוגמת – חברת מרובעים. הדבר תופס גם לגבי רעש שמתקשר למיזם הבנייה, בעוד יועצים אלו יטיבו לטפל בעניין זה, יש מקומות יש בהם תקנות קבועות לרעש, ובהתנהלות של עבודות בנייה, רמות הרעש עשויות להיות גבוהות למדי ולהפר את התקנות האלו, וזאת מספיק טובה להיוועץ עם המומחים לעניין. ברור לנו שאתם שומעים או קוראים חדשות וספרים באופן קבוע ונמרץ, וחולשים על הרבה תחומי עניין, אבל אנחנו כמעט משוכנעים שהתחום הזה זר לכם למדי, ועל כן, תעשו לעצמכם טובה ענקית באם תקראו את המאמר שלהלן מהתחלתו ועד לסיומו, וכך תתוודעו ביתר שאת לפועלה של חברת מרובעים – המרכז היחידי בארץ שיכול לטפל בחריגות או בהיתרי בנייה כראוי…

 

האם באמצעות אתר האינטרנט חלום חרוט – תבינו כי הדרישות של חריטה בלייזר מאוד נמוכות?

ברור שבאמצעות אתר האינטרנט חלום חרוט תבינו כי הדרישות של חריטה בלייזר מאוד נמוכות. הכוונה לדרישות תחזוקה, כמובן. גם חברת מרובעים מביעה עניין רב בחריטה בלייזר, כי בסוף התהליך המקום יהיה נקי וברור יותר משהיה בעבר.

 

מה כל כך טוב בפעולה של חיתוך בלייזר?

מה שכל כך טוב בפעולה  של חיתוך בלייזר מתבטא בהיותה חסכונית והן אפקטיביות, וכמובן רב תכליתית, מכורח יכולתה לחתוך כל מיני חומרים, לרבות – נייר, מתכת, פלסטיק, עץ, או עור, וכיוצא בזאת. הדבר נשא חן גם בעיני חברת מרובעים, בשל הדיוק של החיתוך בלייזר לצורות, חורים או קווים מאוד מפורטים, וביכולתו לחורר חריץ מאוד מזערי.

 

איך חברת מרובעים יכולה לעזור לכם בתחומים שונים של היתרי בנייה?

חברת מרובעים יכולה לעזור לכם בתחומים שונים של היתרי בנייה, וכעת נציג רק שניים מבניהם, כדי שתקבלו תמונה כללית על שירותיה –

  • היא מסוגלת לקבל את היתרי הבנייה לאלתר. למעשה, השירות שלה סביב השעון, בעוד הוא מתחיל בייעוץ לדיון בפרויקט הבנייה, שבו יסוכמו איזה אישורים דרושים לכם, מתוך התבססות על הפרויקט וכן על מיקום הפרויקט. בשלב הבא, החברה תקדם והן תשיג את כל האישורים המבוקשים לכם בתוך יממה אחת בלבד, במרבית מן המקרים, מה שבהכרח יחסוך לכם זמן בלתי מבוטל, וכן יסייע לכם על עמידה בלוח זמנים שמוכתב מראש ושמועדף עליכם מלכתחילה.
  • יתכן שיש לכם פרויקט בנייה שאין לו שום קשר למבנים, כי אם הוא מתמקד בשדרוגי קרקע. לרבות – שמא אתם מעוניינים להוסיף מגרש חנייה או בריכת שחייה לנכס שלכם, בעוד פרויקטי בנייה שכאלו בהכרח מחייבים צורה מסוימת של עבודות עפר. בהמון מקומות, עבודות העפר המעורבות בפרויקטים אלו בהחלט מחייבות כל מיני קבלות אישורים. חברת מרובעים עשויה לסייע לכם בכך שהיא תקבע אילו אישורים נדרשים וגם אם הם צריכים לאישורי ציוד, ואף היתרים קשורים אחרים למשימות השונות הנחוצות לסיום הפרויקט.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

קרקע לבניה
בלוג
המדריך לבחירת קרקעות להשקעה

השקעה בקרקע יכולה להיות הזדמנות משתלמת למי שמחפש לגוון את תיק ההשקעות שלהם. עם זאת, בחירת הקרקע הנכונה להשקעה דורשת שיקול דעת ומחקר מדוקדקים. במאמר זה, נחקור שבעה היבטים שונים שכדאי לקחת בחשבון כאשר מחפשים קרקעות להשקעה. ממיקום ועד ייעוד, גורמים אלה יעזרו לך לקבל החלטה מושכלת ולמקסם את התשואה שלך. אז בואו נצלול פנימה!

בלוג
הפיכת חדר לממד

בין אם אתם מתעניינים לגבי הפיכת חדר לממד או בניית ממ"ד, יש לכך השלכות שונות על סוג הבנייה. בתוך כך, הפיכת חדרים לממ"ד היא מה שמספק את השקט הנפשי שאתם מוגנים במקרה של התקפת טילים, אם כי הפרויקט יכול מאוד להשתנות בעלויות שלו – קראו כאן למידע נוסף.

בלוג

המציאות של היום מחייבת חשיבה מחודשת על אמצעי הגנה וכבר לא מדובר על חלקים דרומיים או צפוניים של הארץ, אלא על כולה. בעבר האפשרות היחידה להתגונן הייתה מקלט, בבניה החדשה ישנה חובה לבנות ממד, והפתרון עבור מי שאין לו ממד הוא מיגונית ניידת – מבנה אותו ניתן להציב בצמוד לבית או לעסק. מהן התקנות היום להצבת מיגוניות, היכן יש למקם אותן ומדוע כל כך חשוב להציבן? על כך ועוד בכתבה זו.

בלוג
מהו ממד נייד, ומתי יהיה עדיף על פני ממד רגיל?

ממ"ד נייד הוא ממ"ד שניתן להעביר די בקלות ממקום למקום, כאשר כל מה שנדרש עבור הובלתו הוא משאית עם מנוף הובלות כבדות. בדומה לממ"ד רגיל, שבדרך כלל נבנה בתוך הבית, ממ"ד נייד עשוי מפלדה בבטון. הוא מאושר על ידי פיקוד העורף, והנה המידע שאתם צריכים לדעת עליו – קראו כאן.

אדריכל
בלוג
איך להפוך לאדריכל מצליח?

אדריכלות היא תחום מקצועי המשלב יצירתיות והשראה עם יכולת ליצירת מבנים מהממים ותכליתיים והתחברות לקהילות באמצעות עיצובים מרשימים רבי-השפעה. עם זאת, לוקח זמן כדי להפוך לאדריכל מצליח. צבירת ניסיון, שיפור עצמי והתמדה, במיוחד לאחר שתתחילו לעסוק בתחום הם הכרחיים. היבטים חשובים נוספים שיעזרו לכם לבלוט בשוק התחרותי, הם: להתעדכן בטרנדים העכשוויים באופן קבוע, להעמיק את הכישורים והידע הקשורים לענף הבנייה, כולל בקיאות בתקנות התכנון והבנייה.

בנייה
בלוג
מהן בדיוק ׳תקנות בנייה׳?

תקנות הבנייה נקבעות על ידי הרשויות השונות בהתאם למגוון צרכים ודרישות, והן משתנות גם בהתאם לסוג הנכס הנבנה. למשל, התקנות המתייחסות לבניית בית פרטי שונות מאלה המתייחסות לבניית בניין רב קומות או מרכז מסחרי. על מנת לשמור על בטיחות המבנים ועל התאמתם לאכלוס אנושי, חשוב לפעול על פי תקנות הבנייה.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו