כיצד בוחרים חברה לתכנון המשרד?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

חברה צריכה לעמוד במספר קריטריונים כדי לתפקד בצורה מיטבית, אחד הבולטים בהם הוא יצירת סביבת עבודה נעימה המעודדת פרודוקטיביות. המשרד הוא מקום היכול להעיד רבות על סגנון העבודה בחברה מסוימת, על יעדיה ועל יחסיה לעובדים בה. אז כיצד בוחרים חברה לתכנון המשרד?

תיאום צפיות

דבר חשוב בבחירת חברה לתכנון המשרד הוא תיאום ציפיות ווידוא של אפשרות לתקשורת בריאה ושל הבנה של כל הצדדים המעורבים בתכנון. יישום רעיון או אידיאולוגי של תכנון אדריכלי ועיצובי הוא תהליך הדורש סבלנות ודיוק באפיון הקו העיצובי. לכן מומלץ מאוד לא להתפשר על שלב בחירת החברה כך שתוכלו לקבל את מירב היחס, הזמן והאיכות בתכנון המשרד.

פרמטרים מרכזיים

אפיון אסטרטגיית החברה: החלטה על קווי תכנון המשרד הכלליים דורשת הבנה והגדרה של האופן בו החברה רוצה לפעול מול עובדיה. ישנן דרכים רבות ליצירת סביבת עבודה אך ישנם משתנים מסוימים כמו כמות החללים הציבוריים והמתקנים הנוגעים לרווחת העובדים.

לוגיסטיקה תפעולית: הקדשת מחשבה לקשרים בין המחלקות השונות ותכנון המעברים בניהם על בסיס אותם קשרים, על מנת ליצור זרימת עבודה קלה ונוחה.תרבות ארגונית: סביבת העבודה ויחסי הגומלין בחברה בין המנהלים לבין שאר צוות העובדים. האופן בו החברה רוצה להציג עצמה לעובדיה, אווירת העבודה שתיווצר קשורה קשר הדוק בעיצוב המשרד- בעיצוב המרחבים המשותפים, ביחסי הגומלין בין החדרים, בצבע הקיר ובעוד המון פרמטרים עליהם יש לתת את הדעת.

שיווק ומיתוג: נושא חשוב עליו יש לחשוב הוא האופן בו החברה רוצה לשווק את עצמה ללקוחות השונים המגיעים למשרדיה. ישנו מגוון רחב של אפשרויות שיווק המצריכים בחינה ספציפית של המסרים אותה החברה רוצה להבליט.

תקציב: כמובן שכל תכנון המשרד מתבצע בכפוף לתקציב אותו החברה מקצה לבניה או לשיפוץ. חשיבה על הדרכים בהן ניתן למקסם את איכות המשרד המתכונן ללא חריגה מהתקציב הניתן.

לסיכום

ההזדמנויות הנפרשות בפניכם בעת תכנון המשרד הן רבות. המשרד החדש הוא אפשרות לדייק את אופי החברה ואת תהלכי העבודה בה. המטרה ברורה- יצירת סביבת עבודה המאפשרת פרודוקטיבית וממקסמת את שביעות רצון העובדים והלקוחות.
אנו במשרד האדריכלים של שירי פרץ עוסקים בתכנון אדריכלים ועיצוב מבני ציבור מעל 15 שנה. משרדנו, יודע לבצע כל עבודה בצורה המקצועית והאיכותית ביותר, תוך התחשבות בכל פרט ופרט והתייחסות לדרישות וצרכי הלקוחות שלנו.

 

עלות אדריכל לתוספת בנייה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

קרקע לבניה
בלוג
המדריך לבחירת קרקעות להשקעה

השקעה בקרקע יכולה להיות הזדמנות משתלמת למי שמחפש לגוון את תיק ההשקעות שלהם. עם זאת, בחירת הקרקע הנכונה להשקעה דורשת שיקול דעת ומחקר מדוקדקים. במאמר זה, נחקור שבעה היבטים שונים שכדאי לקחת בחשבון כאשר מחפשים קרקעות להשקעה. ממיקום ועד ייעוד, גורמים אלה יעזרו לך לקבל החלטה מושכלת ולמקסם את התשואה שלך. אז בואו נצלול פנימה!

בלוג
הפיכת חדר לממד

בין אם אתם מתעניינים לגבי הפיכת חדר לממד או בניית ממ"ד, יש לכך השלכות שונות על סוג הבנייה. בתוך כך, הפיכת חדרים לממ"ד היא מה שמספק את השקט הנפשי שאתם מוגנים במקרה של התקפת טילים, אם כי הפרויקט יכול מאוד להשתנות בעלויות שלו – קראו כאן למידע נוסף.

בלוג

המציאות של היום מחייבת חשיבה מחודשת על אמצעי הגנה וכבר לא מדובר על חלקים דרומיים או צפוניים של הארץ, אלא על כולה. בעבר האפשרות היחידה להתגונן הייתה מקלט, בבניה החדשה ישנה חובה לבנות ממד, והפתרון עבור מי שאין לו ממד הוא מיגונית ניידת – מבנה אותו ניתן להציב בצמוד לבית או לעסק. מהן התקנות היום להצבת מיגוניות, היכן יש למקם אותן ומדוע כל כך חשוב להציבן? על כך ועוד בכתבה זו.

בלוג
מהו ממד נייד, ומתי יהיה עדיף על פני ממד רגיל?

ממ"ד נייד הוא ממ"ד שניתן להעביר די בקלות ממקום למקום, כאשר כל מה שנדרש עבור הובלתו הוא משאית עם מנוף הובלות כבדות. בדומה לממ"ד רגיל, שבדרך כלל נבנה בתוך הבית, ממ"ד נייד עשוי מפלדה בבטון. הוא מאושר על ידי פיקוד העורף, והנה המידע שאתם צריכים לדעת עליו – קראו כאן.

אדריכל
בלוג
איך להפוך לאדריכל מצליח?

אדריכלות היא תחום מקצועי המשלב יצירתיות והשראה עם יכולת ליצירת מבנים מהממים ותכליתיים והתחברות לקהילות באמצעות עיצובים מרשימים רבי-השפעה. עם זאת, לוקח זמן כדי להפוך לאדריכל מצליח. צבירת ניסיון, שיפור עצמי והתמדה, במיוחד לאחר שתתחילו לעסוק בתחום הם הכרחיים. היבטים חשובים נוספים שיעזרו לכם לבלוט בשוק התחרותי, הם: להתעדכן בטרנדים העכשוויים באופן קבוע, להעמיק את הכישורים והידע הקשורים לענף הבנייה, כולל בקיאות בתקנות התכנון והבנייה.

בנייה
בלוג
מהן בדיוק ׳תקנות בנייה׳?

תקנות הבנייה נקבעות על ידי הרשויות השונות בהתאם למגוון צרכים ודרישות, והן משתנות גם בהתאם לסוג הנכס הנבנה. למשל, התקנות המתייחסות לבניית בית פרטי שונות מאלה המתייחסות לבניית בניין רב קומות או מרכז מסחרי. על מנת לשמור על בטיחות המבנים ועל התאמתם לאכלוס אנושי, חשוב לפעול על פי תקנות הבנייה.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו