כיצד בוחרים חברה לתכנון המשרד?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

חברה צריכה לעמוד במספר קריטריונים כדי לתפקד בצורה מיטבית, אחד הבולטים בהם הוא יצירת סביבת עבודה נעימה המעודדת פרודוקטיביות. המשרד הוא מקום היכול להעיד רבות על סגנון העבודה בחברה מסוימת, על יעדיה ועל יחסיה לעובדים בה. אז כיצד בוחרים חברה לתכנון המשרד?

תיאום צפיות

דבר חשוב בבחירת חברה לתכנון המשרד הוא תיאום ציפיות ווידוא של אפשרות לתקשורת בריאה ושל הבנה של כל הצדדים המעורבים בתכנון. יישום רעיון או אידיאולוגי של תכנון אדריכלי ועיצובי הוא תהליך הדורש סבלנות ודיוק באפיון הקו העיצובי. לכן מומלץ מאוד לא להתפשר על שלב בחירת החברה כך שתוכלו לקבל את מירב היחס, הזמן והאיכות בתכנון המשרד.

פרמטרים מרכזיים

אפיון אסטרטגיית החברה: החלטה על קווי תכנון המשרד הכלליים דורשת הבנה והגדרה של האופן בו החברה רוצה לפעול מול עובדיה. ישנן דרכים רבות ליצירת סביבת עבודה אך ישנם משתנים מסוימים כמו כמות החללים הציבוריים והמתקנים הנוגעים לרווחת העובדים.

לוגיסטיקה תפעולית: הקדשת מחשבה לקשרים בין המחלקות השונות ותכנון המעברים בניהם על בסיס אותם קשרים, על מנת ליצור זרימת עבודה קלה ונוחה.תרבות ארגונית: סביבת העבודה ויחסי הגומלין בחברה בין המנהלים לבין שאר צוות העובדים. האופן בו החברה רוצה להציג עצמה לעובדיה, אווירת העבודה שתיווצר קשורה קשר הדוק בעיצוב המשרד- בעיצוב המרחבים המשותפים, ביחסי הגומלין בין החדרים, בצבע הקיר ובעוד המון פרמטרים עליהם יש לתת את הדעת.

שיווק ומיתוג: נושא חשוב עליו יש לחשוב הוא האופן בו החברה רוצה לשווק את עצמה ללקוחות השונים המגיעים למשרדיה. ישנו מגוון רחב של אפשרויות שיווק המצריכים בחינה ספציפית של המסרים אותה החברה רוצה להבליט.

תקציב: כמובן שכל תכנון המשרד מתבצע בכפוף לתקציב אותו החברה מקצה לבניה או לשיפוץ. חשיבה על הדרכים בהן ניתן למקסם את איכות המשרד המתכונן ללא חריגה מהתקציב הניתן.

לסיכום

ההזדמנויות הנפרשות בפניכם בעת תכנון המשרד הן רבות. המשרד החדש הוא אפשרות לדייק את אופי החברה ואת תהלכי העבודה בה. המטרה ברורה- יצירת סביבת עבודה המאפשרת פרודוקטיבית וממקסמת את שביעות רצון העובדים והלקוחות.
אנו במשרד האדריכלים של שירי פרץ עוסקים בתכנון אדריכלים ועיצוב מבני ציבור מעל 15 שנה. משרדנו, יודע לבצע כל עבודה בצורה המקצועית והאיכותית ביותר, תוך התחשבות בכל פרט ופרט והתייחסות לדרישות וצרכי הלקוחות שלנו.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!