כך תבדקו קבלני בנייה טרם ביצוע העבודה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

יש לכם שטח בבעלותכם עליו תרצו לבנות? אחרי קניית השטח יהיה עליכם לפנות לקבלן בנייה שיהיה אחראי על ביצוע העבודה. קבלני בנייה קיימים בשפע, אך לא כולם מספקים בדיוק את אותה התמורה. נדגיש כי לא פעם תגלו פערים מהותיים בין קבלן בנייה אחד לבין קבלן בנייה אחר. בגלל שבניית מבנים חייבת להתבצע בצורה נכונה, החלטנו להסביר לכם איך לבחור בחוכמה. גם אם זוהי הפעם הראשונה בה תבחרו קבלן בנייה, אין סיבה שתעשו טעות. הרי טעות בבחירת הקבלו עשויה בראייה לאחור לעלות לכם ביוקר ולהרחיק אתכם מהמטרה.

שיחה ראשונית לתיאום ציפיות

קבלני בנייה צריכים להיות אנשי מקצוע שרואים את המציאות בדיוק כמוכם. אם קבלני הבנייה רואים את המציאות בצורה אחרת, זה עשוי לעלות לכם ביוקר. מה שאנו מציעים לכם לעשות זה לנהל שיחה ראשונית עם הקבלן שתפס לכם את העין. ברגע שתערכו עם הקבלן שיחה ראשונית הדברים פתאום מסתדרים והופכים להיות ברורים. תוכלו לראות עם מי אתם הולכים לעבוד ועד כמה המטרות שהצבתם לעצמכם יהיו ישימות.

תבקשו לראות תיק עבודות מסודר

לכל קבלן בנייה יש את תיק העבודות שלו, בתיק העבודות תוכלו לראות עבודות בנייה קודמות. על מנת שלא תעשו בחירה שגויה יהיה עליכם לראות מה בדיוק הם יודעים לעשות. גם כאן תוכלו לראות קבלני בנייה שלא בדיוק עומדים בציפיות אותן הצבתם לעצמכם בתחילת הדרך. מצד שני אולי תגלו קבלנים עם ידע מרשים, כזה שבין היתר גם ירשים אתכם לטובה. מה שאנו מציעים לכם לעשות זה לבחון את תיק העבודות לפני הבחירה.

תבחנו את הזמינות להשלמת הפרויקט

הפרויקט מגיע עם זמנים קצובים מראש? עליכם לדעת כי אותם קבלני בנייה יהיו מוכנים להתחייב אליו. כל פרויקט שקבלן מתחייב אליו אמור להיות כזה שיגזול זמן רב. אם קבלן בנייה התחיל פרויקט מסוים, יהיה לו קשה עד כמעט בלתי אפשרי להתחייב לפרויקט נוסף. לפיכך תרצו לדעת כי הפרויקט שלכם יסתיים בזמן הרצוי מבלי להיות תלוי בפרויקטים אחרים. לכל קבלן בנייה תהיה זמינות שונה בהתאם לכמות הפרויקטים שאותן הוא לקח על עצמו.

תיאום ציפיות בהיבט הכספי

בנייה של מבנה חדש זה לא דבר זול, בטח אם הדרישות שלכם גבוהות באופן מהותי. עם זאת אינכם יכולים להביא את עצמכם למצב בו אתם מתפשרים על הצרכים שלכם. מה כן תוכלו לעשות? לבצע תיאום ציפיות בהיבט הכספי עם הקבלן אותו בחרתם לביצוע המשימה. לקבלנים יש מחירונים שונים, בין היתר על סמך אנשי המקצוע מולם הם עובדים. אינכם רוצים להוציא סכומי כסף גבוהים למדי? תיאום ציפיות בהחלט עושה את העבודה. היכנס אל אתר קבלנים מומלצים – thebuilder לבחון הצעות מחיר מקבלנים מוכרים ומנוסים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

פינוי דירות מהיר ויעיל תוך התחשבות מלאה בלקוח – המומחיות של שי פינוי דירה

כאשר מגיע הזמן לפנות דירה, רבים מחפשים פתרון מהיר, יעיל ומקצועי שיחסוך מהם זמן וטרחה. עם זאת, חשוב גם למצוא חברת פינוי שמבינה את הצרכים האישיים של הלקוח ומתחשבת בהם לאורך כל התהליך. שי פינוי דירה מביאה את שילוב המושלם של יעילות ומהירות לצד גישה אנושית וקשובה, כדי לספק ללקוחותיה את חווית הפינוי הטובה

אדריכלות
בלוג
מיזוג אוויר בתכנון אדריכלות

החשיבות של בחירת איש מיזוג איכותי בתכנון אדריכלי תבטיח התקנה ראויה של המזגנים, יעילות אנרגטית וחיסכון רב בכסף.

FLORING WOOD
בלוג
שיפור היופי של הבית שלך: מדריך שלם לאדריכלות וליטוש פרקט

בכל הנוגע ליצירת בית יפה ומזמין, לאדריכלות ולעיצוב יש תפקיד מכריע. אלמנט אחד שיכול לשפר משמעותית את האסתטיקה של חלל המגורים שלכם הוא ריצוף פרקט. השילוב של דפוסים מורכבים ומשטחים מלוטשים יכול באמת לשנות כל חדר. במדריך מקיף זה נחקור את עולם האדריכלות וליטוש פרקטים, ונספק לכם את כל המידע הדרוש ליצירת בית מהמם.

CLEANING
בלוג
טיפים לעיצוב הבית למהפך מרענן

לפני שצולל לעיצוב הבית, הקדישו רגע להערכת אורח החיים שלכם. שקול את הפעילויות שאתה נהנה וכיצד אתה משתמש בכל חלל בבית שלך. זה יעזור לך ליצור עיצוב שמתאים לצרכים שלך ומשפר את חיי היומיום שלך.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

התקשרו עכשיו