מדוע חשוב לבצע בדיקת דירה?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

קניית דירה היא אחד הדברים המרגשים ביותר במהלך החיים שלנו. אנו חוסכים כסף רב ואנו רוצים לצאת לעצמאות בדרך למבצר החדש שלנו, שישמש אותנו בין אם למגורים או בין אם להשכיר אותו ולקבל ממנו תשואה כלכלית.

רגע לפני שאנו חותמים על החוזה, מעבירים את הכסף וחותמים על החוזה, הדבר המומלץ ביותר לעשות הוא בדיקת דירה, כדי לדעת שאותו הנכס נמצא במצב תקין, לא קיימות בו חריגות בנייה שונות, אין בו בעיות אינסטלציה ושמערכת החשמל נמצאת במצב תקין, שחלילה אנו לא נהיה במצב של סכנה פיזית כזו או אחרת בעקבות ליקויים, שאנו נשלם עליהם ביוקר, במידה ולא נאתר אותם מוקדם יותר.

מלבד כל אלה, חשוב לבדוק את טיב הקירות – האם יש עליהם סימנים של רטיבות או עובש? במידה ואנו מזהים סימן חשוד, חובה עלינו לטפל ולקורא לבעל מקצוע שייתן לנו חוות דעת מקצועית ומקיפה עם דו"ח הנדסי מפורט, בו נוכל להיעזר כדי למנוע בעיות עתידיות.

מי מבצע בדיקת דירה?

בדרך כלל כשאנו רוצים להזמין בדיקת דירה לפני קנייה או אחריה, אנו נגלוש בגוגל ונראה מודעות רבות אשר מציעות את שירותיהן ורק מחכות שאנו נצלצל ונזמין אותם לבצע את הבדיקה.

יחד עם זאת ולמרות ההיצע הרב והמגוון, חשוב לשים לב ולהזמין בעל מקצוע אשר עבר הכשרות מתאימות לביצוע אותן בדיקות.

איש המקצוע צריך להיות מהנדס מומחה בתחום הבנייה, אשר לו הידע, הניסיון והמוניטין שצבר במשך זמן רב, וכך אנו נסמוך עליו כי יבצע את הבדיקה בצורה המקצועית והיסודית ביותר.

כיצד מתבצעת בדיקת דירה?

המהנדס המומחה של חברת טרמינל מגיע לבצע את בדיקת הדירה שברשותו כלים טכנולוגיים מתקדמים המתאימים לאופי הבדיקה ומטרתה.

כך לדוגמא, במידה והמטרה היא לאתר האם קיימות נזילות בקיר, אשר אינן גלויות לעין שלנו, הוא ישתמש במצלמה תרמית שיסייעו לו למצוא אותן ביתר קלות ובכך תאפשר לנו לטפל בבעיה מוקדם ולחסוך את התפשטותה לאזורים נוספים. כך גם נוכל לחסוך את הנזק הכספי שיכול להיות לנו במידה והבעיה תמשיך.

 מה אנו מקבלים בעת בדיקת דירה?

לאחר הפגישה עם המהנדס שכללה בדיקה מקיפה ויסודית, המהנדס ימסור לנו דו"ח הנדסי מקיף ויסודי אשר ישמש כחוות דעת מקצועית, ותהיה קבילה בבית המשפט. המשמעות היא שבמידה ויהיו ליקויים אשר לא נאמרו ע"י צד ב', אנו נשתמש בדו"ח כראייה ונוכל לקבל פיצוי כספי על הנזק.

 

PEXELS

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

קרקע לבניה
בלוג
המדריך לבחירת קרקעות להשקעה

השקעה בקרקע יכולה להיות הזדמנות משתלמת למי שמחפש לגוון את תיק ההשקעות שלהם. עם זאת, בחירת הקרקע הנכונה להשקעה דורשת שיקול דעת ומחקר מדוקדקים. במאמר זה, נחקור שבעה היבטים שונים שכדאי לקחת בחשבון כאשר מחפשים קרקעות להשקעה. ממיקום ועד ייעוד, גורמים אלה יעזרו לך לקבל החלטה מושכלת ולמקסם את התשואה שלך. אז בואו נצלול פנימה!

בלוג
הפיכת חדר לממד

בין אם אתם מתעניינים לגבי הפיכת חדר לממד או בניית ממ"ד, יש לכך השלכות שונות על סוג הבנייה. בתוך כך, הפיכת חדרים לממ"ד היא מה שמספק את השקט הנפשי שאתם מוגנים במקרה של התקפת טילים, אם כי הפרויקט יכול מאוד להשתנות בעלויות שלו – קראו כאן למידע נוסף.

בלוג

המציאות של היום מחייבת חשיבה מחודשת על אמצעי הגנה וכבר לא מדובר על חלקים דרומיים או צפוניים של הארץ, אלא על כולה. בעבר האפשרות היחידה להתגונן הייתה מקלט, בבניה החדשה ישנה חובה לבנות ממד, והפתרון עבור מי שאין לו ממד הוא מיגונית ניידת – מבנה אותו ניתן להציב בצמוד לבית או לעסק. מהן התקנות היום להצבת מיגוניות, היכן יש למקם אותן ומדוע כל כך חשוב להציבן? על כך ועוד בכתבה זו.

בלוג
מהו ממד נייד, ומתי יהיה עדיף על פני ממד רגיל?

ממ"ד נייד הוא ממ"ד שניתן להעביר די בקלות ממקום למקום, כאשר כל מה שנדרש עבור הובלתו הוא משאית עם מנוף הובלות כבדות. בדומה לממ"ד רגיל, שבדרך כלל נבנה בתוך הבית, ממ"ד נייד עשוי מפלדה בבטון. הוא מאושר על ידי פיקוד העורף, והנה המידע שאתם צריכים לדעת עליו – קראו כאן.

אדריכל
בלוג
איך להפוך לאדריכל מצליח?

אדריכלות היא תחום מקצועי המשלב יצירתיות והשראה עם יכולת ליצירת מבנים מהממים ותכליתיים והתחברות לקהילות באמצעות עיצובים מרשימים רבי-השפעה. עם זאת, לוקח זמן כדי להפוך לאדריכל מצליח. צבירת ניסיון, שיפור עצמי והתמדה, במיוחד לאחר שתתחילו לעסוק בתחום הם הכרחיים. היבטים חשובים נוספים שיעזרו לכם לבלוט בשוק התחרותי, הם: להתעדכן בטרנדים העכשוויים באופן קבוע, להעמיק את הכישורים והידע הקשורים לענף הבנייה, כולל בקיאות בתקנות התכנון והבנייה.

בנייה
בלוג
מהן בדיוק ׳תקנות בנייה׳?

תקנות הבנייה נקבעות על ידי הרשויות השונות בהתאם למגוון צרכים ודרישות, והן משתנות גם בהתאם לסוג הנכס הנבנה. למשל, התקנות המתייחסות לבניית בית פרטי שונות מאלה המתייחסות לבניית בניין רב קומות או מרכז מסחרי. על מנת לשמור על בטיחות המבנים ועל התאמתם לאכלוס אנושי, חשוב לפעול על פי תקנות הבנייה.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו