מדוע חשוב לבצע בדיקת דירה?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

קניית דירה היא אחד הדברים המרגשים ביותר במהלך החיים שלנו. אנו חוסכים כסף רב ואנו רוצים לצאת לעצמאות בדרך למבצר החדש שלנו, שישמש אותנו בין אם למגורים או בין אם להשכיר אותו ולקבל ממנו תשואה כלכלית.

רגע לפני שאנו חותמים על החוזה, מעבירים את הכסף וחותמים על החוזה, הדבר המומלץ ביותר לעשות הוא בדיקת דירה, כדי לדעת שאותו הנכס נמצא במצב תקין, לא קיימות בו חריגות בנייה שונות, אין בו בעיות אינסטלציה ושמערכת החשמל נמצאת במצב תקין, שחלילה אנו לא נהיה במצב של סכנה פיזית כזו או אחרת בעקבות ליקויים, שאנו נשלם עליהם ביוקר, במידה ולא נאתר אותם מוקדם יותר.

מלבד כל אלה, חשוב לבדוק את טיב הקירות – האם יש עליהם סימנים של רטיבות או עובש? במידה ואנו מזהים סימן חשוד, חובה עלינו לטפל ולקורא לבעל מקצוע שייתן לנו חוות דעת מקצועית ומקיפה עם דו"ח הנדסי מפורט, בו נוכל להיעזר כדי למנוע בעיות עתידיות.

מי מבצע בדיקת דירה?

בדרך כלל כשאנו רוצים להזמין בדיקת דירה לפני קנייה או אחריה, אנו נגלוש בגוגל ונראה מודעות רבות אשר מציעות את שירותיהן ורק מחכות שאנו נצלצל ונזמין אותם לבצע את הבדיקה.

יחד עם זאת ולמרות ההיצע הרב והמגוון, חשוב לשים לב ולהזמין בעל מקצוע אשר עבר הכשרות מתאימות לביצוע אותן בדיקות.

איש המקצוע צריך להיות מהנדס מומחה בתחום הבנייה, אשר לו הידע, הניסיון והמוניטין שצבר במשך זמן רב, וכך אנו נסמוך עליו כי יבצע את הבדיקה בצורה המקצועית והיסודית ביותר.

כיצד מתבצעת בדיקת דירה?

המהנדס המומחה של חברת טרמינל מגיע לבצע את בדיקת הדירה שברשותו כלים טכנולוגיים מתקדמים המתאימים לאופי הבדיקה ומטרתה.

כך לדוגמא, במידה והמטרה היא לאתר האם קיימות נזילות בקיר, אשר אינן גלויות לעין שלנו, הוא ישתמש במצלמה תרמית שיסייעו לו למצוא אותן ביתר קלות ובכך תאפשר לנו לטפל בבעיה מוקדם ולחסוך את התפשטותה לאזורים נוספים. כך גם נוכל לחסוך את הנזק הכספי שיכול להיות לנו במידה והבעיה תמשיך.

 מה אנו מקבלים בעת בדיקת דירה?

לאחר הפגישה עם המהנדס שכללה בדיקה מקיפה ויסודית, המהנדס ימסור לנו דו"ח הנדסי מקיף ויסודי אשר ישמש כחוות דעת מקצועית, ותהיה קבילה בבית המשפט. המשמעות היא שבמידה ויהיו ליקויים אשר לא נאמרו ע"י צד ב', אנו נשתמש בדו"ח כראייה ונוכל לקבל פיצוי כספי על הנזק.

 

PEXELS
אז מה היה לנו בכתבה:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!