מה הם הדברים שהנדל"ן שלכם באמת צריך

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

כל בעל עסק בישראל חייב שיימצא בידיו כל המסמכים והאישורים המקנים לו זכות קיום, הלא הוא "רישיון עסק" וכל יתר הדברים החיוניים מבחינת החוק. להקים עסק במדינת ישראל של היום זה אמנם רווחי ומאפשר יכולות הכנסה מרשימות במיוחד, אך זה לגמרי לא קל, כל שכן לתחזק עסק מצליח בצורה שוטפת. על מנת שעסקים יוכלו לפעול בלי שום דאגות וכאבי ראש לגבי החוקיות שלהם, קיימת חברת ייעוץ מקצועית לליווי בעלי עסק ונדל"ן, המסייעת לבעלי עסקים להבטיח את המשך הפעילות הסדירה, החוקית והתקינה של העסק שלהם במינימום של טרחה ודאגות על כל מה שמסביב.

השירות נעשה למען עסקים וחברות, כאשר יש דגש חשיבותי רב ערך להסבר פשוט בגובה העיניים של כל השלבים והתהליכים המלווים עסק מרגע תכנונו עד הקמתו ותפעולו השוטף. כמו כן ניתן סיוע והסברים לגבי כל מה שנוגע לענייני הרישוי הנחוצים להתהוותו של העסק. למעשה, החברה מעניקה ללקוחות את מעטפת השירותים המלאה והנחוצה בתחומים הנחוצים.

מהו רישיון עסק ובשביל מה צריך אותו?

כל מדינה מתוקנת חייבת לפקח על הנושא של השוק החופשי והעסקים המוקמים בה. מתן יד חופשית לאנשים עצמאיים ליזום רעיונות ולפשט אותם לעסק ממשי זה דבר מבורך, אך עם זאת יש לוודא כי מדובר בעסק חוקי, בטיחותי וככזה שאינו מסכן בשום צורה שהיא חיי אדם או מסכן את הסביבה. לולא החוק הדורש מכל עסק להחזיק ברישיון מטעם משרד המשפטים, היו קמים כאן ללא היכר עסקים בלי פיקוח ובלי אחראיות על כל מה שנעשה תחת ידם, והדבר היה עלול לשבש את אורח החיים הנורמטיבי ותקינותה של המדינה כמדינת חוק שומרת על האזרחים. כאשר עסק רוצה להיפתח, יש לתת את הדעת לגבי כל הנושאים והתחומים הרלוונטיים שעלולים להיות מעורבים בתהליך, כמו למשל תנאים סניטריים, תברואה, פגיעה בסביבה, אמצעי ביטחון והגנה, תקנים ומגבלות, תקנות אש ועוד.

לצורך הוצאת רישיון עסק יש חשיבות נעלה להמצאת כל המסמכים והטפסים הרלוונטיים שיכולים לקדם אתכם צעד אחד נוסף להקמת העסק שלכם. לכן, אתם צריכים שחברה מקצועית ומנוסה תלווה אתכם את כל התהליך מאלף ועד תו. אל החברה תוכלו לגשת כאן b-rishuy.co.il.

השגת רישוי בניה בהקדם האפשרי

מדינת ישראל חייבת לוודא כי כל בניין נבנה על פי התקנות והכללים הבטיחותיים הקשורים לבניין. אי אפשר לבנות בניין המיועד לכל מני דברים ללא התאמה נכונה ונאותה. החברה המסייעת לבעלי עסקים להשיג היתר בניה על מנת להוציא לפועל פרויקט עסקי מתחייבת לטפל בכל הנושא של קבלת כל האישורים הנחוצים במהירות המיידית על מנת לא לעכב אתכם. החברה אחראית למנות צוות המקצועי המתמחה בטיפול כלל הנושאים הנחוצים להשגת ההיתרים בין אם מדובר בחנות קטנה ובין אם מדובר במפעל. לצורך כך יש דרישה לחוות דעת מקצועית של מודדים, מהנדסים, אדריכלים ועוד.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

בלוג
הפיכת חדר לממד

בין אם אתם מתעניינים לגבי הפיכת חדר לממד או בניית ממ"ד, יש לכך השלכות שונות על סוג הבנייה. בתוך כך, הפיכת חדרים לממ"ד היא מה שמספק את השקט הנפשי שאתם מוגנים במקרה של התקפת טילים, אם כי הפרויקט יכול מאוד להשתנות בעלויות שלו – קראו כאן למידע נוסף.

בלוג

המציאות של היום מחייבת חשיבה מחודשת על אמצעי הגנה וכבר לא מדובר על חלקים דרומיים או צפוניים של הארץ, אלא על כולה. בעבר האפשרות היחידה להתגונן הייתה מקלט, בבניה החדשה ישנה חובה לבנות ממד, והפתרון עבור מי שאין לו ממד הוא מיגונית ניידת – מבנה אותו ניתן להציב בצמוד לבית או לעסק. מהן התקנות היום להצבת מיגוניות, היכן יש למקם אותן ומדוע כל כך חשוב להציבן? על כך ועוד בכתבה זו.

בלוג
מהו ממד נייד, ומתי יהיה עדיף על פני ממד רגיל?

ממ"ד נייד הוא ממ"ד שניתן להעביר די בקלות ממקום למקום, כאשר כל מה שנדרש עבור הובלתו הוא משאית עם מנוף הובלות כבדות. בדומה לממ"ד רגיל, שבדרך כלל נבנה בתוך הבית, ממ"ד נייד עשוי מפלדה בבטון. הוא מאושר על ידי פיקוד העורף, והנה המידע שאתם צריכים לדעת עליו – קראו כאן.

אדריכל
בלוג
איך להפוך לאדריכל מצליח?

אדריכלות היא תחום מקצועי המשלב יצירתיות והשראה עם יכולת ליצירת מבנים מהממים ותכליתיים והתחברות לקהילות באמצעות עיצובים מרשימים רבי-השפעה. עם זאת, לוקח זמן כדי להפוך לאדריכל מצליח. צבירת ניסיון, שיפור עצמי והתמדה, במיוחד לאחר שתתחילו לעסוק בתחום הם הכרחיים. היבטים חשובים נוספים שיעזרו לכם לבלוט בשוק התחרותי, הם: להתעדכן בטרנדים העכשוויים באופן קבוע, להעמיק את הכישורים והידע הקשורים לענף הבנייה, כולל בקיאות בתקנות התכנון והבנייה.

בנייה
בלוג
מהן בדיוק ׳תקנות בנייה׳?

תקנות הבנייה נקבעות על ידי הרשויות השונות בהתאם למגוון צרכים ודרישות, והן משתנות גם בהתאם לסוג הנכס הנבנה. למשל, התקנות המתייחסות לבניית בית פרטי שונות מאלה המתייחסות לבניית בניין רב קומות או מרכז מסחרי. על מנת לשמור על בטיחות המבנים ועל התאמתם לאכלוס אנושי, חשוב לפעול על פי תקנות הבנייה.

שיפוץ
בלוג
שיפוץ חצר וגינה

עיצוב ושיפוץ גינה מהווה דבר חשוב מאוד בכל בית שיש בו גינה. הגינה משמשת את כל דיירי הבית וכן היא משמשת עבור אירוח. היא צריכה להיות המקום שנעים לשהות בו, שהוא מסמל את המרחב הטבעי ואת האפשרות לשהות בו בלי לצאת מגבולות הבית. על כן, חשוב ביותר לדאוג שהגינה תהיה בדיוק מה שאתם חולמים בכל היבט אפשרי. שיפוצניק יסייעו לכם לעצב את הגינה שלכם בצורה הטובה ביותר.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו