פאנל מוקצף – לאיכות בניה בסטנדרט אחר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אין מקום להנחות כאשר אנו מדברים על איכות בניה של מבנה מכל סוג שהוא. הבעיות מתחילות כאשר מחפשים כל מיני קיצורי דרך שעלולים לגרום לכך שהתוצאות יהיו בהתאם. פאנל מוקצף הוא אחד מחומרי הגלם הכי אהובים בהקשר של בניה קלה. הסיבה לכך היא שמדובר על חומר גלם נוח לעבודה, כזה שלא מסבך את העסק. אך בו בזמן הוא גם איכותי מאוד, עצם היותו שונה מפנל מבודד רגיל. הגיע הזמן שתכירו את חומר הגלם שהולך לשנות את כל המציאות שאותה אתם מכירים. אם אתם כאן סימן שאתם רוצים לבנות בסטנדרט בניה אחר, כזה שלא ישאיר סימני שאלה. הגיע הזמן שתיקחו את העניין של בניה קלה צעד אחד קדימה.

 

מהו פאנל מבודד מוקצף?

מדובר על פנל מבודד כמו שאתם מכירים אותו, בדיוק עם אותם המאפיינים הרגילים. ההבדל בא לידיי ביטוי בכך שהוא מוקצף מה שגורם לו להיות הרבה יותר איכותי. ההקצפה מאפשר לחומר הגלם עצמו להיות חזק בהשוואה לחומר הסטנדרטי. זה לא אומר שפנל מבודד כשלעצמו לא חזק, אך כאן מדובר על חומר גלם חזק כפליים. מה שיאפשר לכם להשתמש בו בכל מיני מצבים שונים לפתרון בעיות קיימות. הבחירה בחומר הגלם הזה תאפשר לכם לדעת כי הלכתם על הצעד הכי בטוח שיש מהצד האישי שלכם. יכול להיות כי מבחינה חיצונית לא תראו את ההבדל בינו לבין פנל מבודד רגיל.

 

מתי משתמשים בפאנל מוקצף?

למען האמת לא צריכות להיות סיבות מיוחדות להשתמש באותו פאנל מוקצף. בכל פעם שתרצו לבנות מבנה מסוים במהירות מבלי להתפשר על האיכות זוהי חייבת להיות הבחירה. הבחירה הזאת תשנה את כל המציאות שאותה אתם מכירים נכון להיום. אחרי שתתקינו את הפאנל המוקצף תוכלו להבין כמה תרומה הוא מביא איתו. הפאנלים המוקצפים מתאימים לבנייה פנימית וחיצונית בהתאם לצרכים השונים. תוכלו להתייעץ עם איש מקצוע שמומחה בבניה קלה שיבצע את ההחלטה בשבילכם. הוא יתייחס לכל אותם הפרמטרים שחייב לקחת אותם בחשבון. בסוף הבחירה צריכה להיות בהתאם למציאות שקורת בשטח עצמו. 

 

כמה עולה פאנל מוקצף?

ההבדל בין פאנל מבודד לבין פאנל מוקצף לא גבוה במיוחד, בטח בהשוואה לחומרי גלם אחרים. המחיר הסופי נקבע רק לאחר שמבינים את הצורך האמיתי, זה שחובה לקחת אותו בחשבון. לכל אחד מאיתנו יש צרכים אחרים כאשר זה נוגע לבנייה של מבנה מסוג מסוים. המחיר יכול להתחיל מ-60-70 ש"ח למטר, אך כמובן לעלות ככל שהדרישות משתנות. אנו מציעים לכל מי שמבצע בניה מהסוג הזה להגיע עם תקציב מוגדר מראש. כך תהיה אפשרות לבצע את ההתאמות השונות על פי אותם פרמטרים שונים. הכי חשוב שיהיה לכם חיוך גדול על הפנים בסיום העבודה מכל הרבדים הקיימים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

בלוג
הפיכת חדר לממד

בין אם אתם מתעניינים לגבי הפיכת חדר לממד או בניית ממ"ד, יש לכך השלכות שונות על סוג הבנייה. בתוך כך, הפיכת חדרים לממ"ד היא מה שמספק את השקט הנפשי שאתם מוגנים במקרה של התקפת טילים, אם כי הפרויקט יכול מאוד להשתנות בעלויות שלו – קראו כאן למידע נוסף.

בלוג

המציאות של היום מחייבת חשיבה מחודשת על אמצעי הגנה וכבר לא מדובר על חלקים דרומיים או צפוניים של הארץ, אלא על כולה. בעבר האפשרות היחידה להתגונן הייתה מקלט, בבניה החדשה ישנה חובה לבנות ממד, והפתרון עבור מי שאין לו ממד הוא מיגונית ניידת – מבנה אותו ניתן להציב בצמוד לבית או לעסק. מהן התקנות היום להצבת מיגוניות, היכן יש למקם אותן ומדוע כל כך חשוב להציבן? על כך ועוד בכתבה זו.

בלוג
מהו ממד נייד, ומתי יהיה עדיף על פני ממד רגיל?

ממ"ד נייד הוא ממ"ד שניתן להעביר די בקלות ממקום למקום, כאשר כל מה שנדרש עבור הובלתו הוא משאית עם מנוף הובלות כבדות. בדומה לממ"ד רגיל, שבדרך כלל נבנה בתוך הבית, ממ"ד נייד עשוי מפלדה בבטון. הוא מאושר על ידי פיקוד העורף, והנה המידע שאתם צריכים לדעת עליו – קראו כאן.

אדריכל
בלוג
איך להפוך לאדריכל מצליח?

אדריכלות היא תחום מקצועי המשלב יצירתיות והשראה עם יכולת ליצירת מבנים מהממים ותכליתיים והתחברות לקהילות באמצעות עיצובים מרשימים רבי-השפעה. עם זאת, לוקח זמן כדי להפוך לאדריכל מצליח. צבירת ניסיון, שיפור עצמי והתמדה, במיוחד לאחר שתתחילו לעסוק בתחום הם הכרחיים. היבטים חשובים נוספים שיעזרו לכם לבלוט בשוק התחרותי, הם: להתעדכן בטרנדים העכשוויים באופן קבוע, להעמיק את הכישורים והידע הקשורים לענף הבנייה, כולל בקיאות בתקנות התכנון והבנייה.

בנייה
בלוג
מהן בדיוק ׳תקנות בנייה׳?

תקנות הבנייה נקבעות על ידי הרשויות השונות בהתאם למגוון צרכים ודרישות, והן משתנות גם בהתאם לסוג הנכס הנבנה. למשל, התקנות המתייחסות לבניית בית פרטי שונות מאלה המתייחסות לבניית בניין רב קומות או מרכז מסחרי. על מנת לשמור על בטיחות המבנים ועל התאמתם לאכלוס אנושי, חשוב לפעול על פי תקנות הבנייה.

שיפוץ
בלוג
שיפוץ חצר וגינה

עיצוב ושיפוץ גינה מהווה דבר חשוב מאוד בכל בית שיש בו גינה. הגינה משמשת את כל דיירי הבית וכן היא משמשת עבור אירוח. היא צריכה להיות המקום שנעים לשהות בו, שהוא מסמל את המרחב הטבעי ואת האפשרות לשהות בו בלי לצאת מגבולות הבית. על כן, חשוב ביותר לדאוג שהגינה תהיה בדיוק מה שאתם חולמים בכל היבט אפשרי. שיפוצניק יסייעו לכם לעצב את הגינה שלכם בצורה הטובה ביותר.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו