תכירו את זוזו עבודות עפר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

סוג המכבש המשמש לעבודת שטח תלוי בצרכים הספציפיים של הארגון. לדוגמה, ייתכן שיהיה צורך במכבש עבור תוויות, תגים, או כדי להפעיל לחץ כדי לסחוב את האדמה. המכבשים מחולקים לשתי קטגוריות – שטוח וסיבובי. מכבשים שטוחים משמשים לעבודות בנפח נמוך. מכבשים סיבוביים משמשים לעבודות בנפח גבוה יותר.

ישנם סוגים רבים של מכבשים המשמשים בעבודת שטח. הנפוצים שבהם הם מכבש הלוח המופעל על ידי מנוף, מכבש הבוכנה הסיבובי ומכבש הברגים. מכבש הלוח המופעל באמצעות מנוף הוא מכונה המורכבת מלוח מתכת גדול עם ידית מחוברת המשמשת להעלאת והורדת הלחץ על הנייר המודפס. למכבש הבוכנה הסיבובית יש צילינדר שבו צלחות מוערמות זו על גבי זו. למכבש הברגים יש בורג מסתובב אוטומטי שדוחף אל לוחות או פיסות נייר כדי להפעיל לחץ.

ישנם סוגים רבים של מכבשים שניתן להשתמש בהם לעבודת שטח. אלה כוללים מכבשים הידראוליים, פנאומטיים ומכאניים. כולם משמשים מסיבות שונות. הם גם מורכבים ממרכיבים שונים המשתנים בהתאם לסוג המכבש בשימוש.

מכבשים הידראוליים משמשים לעתים קרובות לשימוש במים בלחץ גבוה לפירוק סלע טחון כך שניתן להסירם מהאתר ביתר קלות. מכבשים פניאומטיים שימושיים עבור חללים צרים שבהם אין מספיק מקום עבור מכבש מכני. המכבש ההידראולי דורש מעט מאוד מקום אך הוא איטי יותר מלחיצה מכנית או הידראולית מכיוון שהוא מסתמך על כוח הכבידה כדי לגרום לכוחות דחיסה בסלע הנמעך ולא לכוח חיצוני כמו בוכנה הפועלת נגדו.

עבודת שטח היא חלק מכריע מתפקידו של ארכיאולוג. לעתים קרובות זה גוזל זמן וקשה, אבל זה יכול לספק את התובנות החשובות ביותר על העבר שלא ניתן ללקט מהרשומות הארכיאולוגיות.

להלן כמה מסוגי המכבשים הנפוצים ביותר המשמשים לעבודת שטח:

1) מכבש עלים – סוג של מכבש לכבישת חומר צמחי

2) מכבש סרט – סוג של מכבש ידני המשמש להפקת מיץ מפירות טריים

3) פטיש – כלי כבד ובוטה המשמש לריסוק או פירוק של חומר כגון סלע או פחם

4) מפתח ברגים עם שתי לסתות מתכווננות שאוחזים חפצים משני צידי הבורג

5) מנוף – מוט ארוך מסובב בקצה אחד כך על ידי משיכה בקצה אחד

עבודת שטח היא השלב האחרון בחקירה. זה נקרא גם סקר אתר או ביקור באתר מחקר. עבודת שטח עוזרת לברר מהם התנאים הסביבתיים במקום החקירה, האם ישנם גורמי סיכון וכיצד לבצע את החקירה בצורה הטובה ביותר עבודת שטח היא מונח המשמש לתיאור פעולת היציאה לשטח. זה עשוי להיות כדי להשלים סקר, ראיון, לערוך ניסוי או להעריך התקדמות של פרויקט או יוזמה באתר. עבודת שטח היא חלק קריטי וחשוב בזרימת העבודה של מדעי הנתונים. זהו תהליך של איסוף וניתוח נתונים ממקורות לא מקוונים כגון סקרים, ראיונות או תוכן באתרי אינטרנט. ישנם שני סוגים של עבודת שטח – חקרנית ומאשרת. עבודת שטח חקרנית היא חקרנית במהותה ועוזרת לך לזהות נושאים שעשויים להיות רלוונטיים למחקר שלך. עבודת שטח מאששת מבטיחה שההשערה הראשונית שלך הייתה נכונה.

למידע נוסף ולהזמנות ביקרו באתר: זוזו עבודות עפר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

התקשרו עכשיו