תכנון בית פרטי מפלס אחד או יותר

בניית בית פרטי אמנם מהווה פרויקט מורכב, אך עם גישה נכונה זוהי הזדמנות נהדרת להגשמת חלום, לביטוי החזון והטעם האישי, וגם ליצירתיות גדולה. אלו הן האיכויות שתקבלו בעבודה עם משרדנו, המתמחה בתכנון בתים פרטיים מאלף ועד תו, ומספק לכם ליווי שלם מתחילתו של התכנון ועד לגמר העבודות.

עובדים ביחד איתכם

תכנון בית פרטי כולל התייחסות למגוון רחב של מרכיבים חיצוניים ופנימיים כאחד, החל במיקום וכיוון החדרים, ועד למרתף והכניסה לבית. בתוך כך, כל אחד מלקוחותינו מביא עמו את התפיסות העיצוביות והצרכים הפרקטיים הייחודיים לו, ולכן אנו מקנים חשיבות מרובה להקשבה ולעבודה משותפת. אנו נסייע לכם בהפיכת חזונכם האישי למציאות, ובתוך כך נרתום את ניסיוננו במטרה ליצור פתרונות אסטטיים ופרקטיים ברי יישום. כמו כן, רבים מקרב לקוחותינו מגיעים עם תפיסה בסיסית בלבד של הבית הרצוי על מרכיביו השונים, ולכן אנו תומכים ומציעים פתרונות הולמים ליצירת תוכנית מפורטת וברורה לביצוע. זאת, תוך התחשבות באופי ובסגנון החיים, בהרכב המשפחה וצרכיה העתידיים, במסגרת התקציב שלכם ובעוד שורה ארוכה של גורמים.

תכנון בית פרטי – אלמנטים

קצרה היריעה מלתאר את מכלול הנתונים וההיבטים של תכנון בית פרטי, אך על מנת לסבר את האוזן מובאות לפניכם שתי נקודות מיני רבות אחרות:

  • כיוון הסלון – במרבית המקרים הבחירה היא בסלון הפונה לגינה עם קישור אליה, תוך התייחסות להיבטים כגון כיווני אוויר, נוף ובתי שכנים. כמו כן, על פי אילוצי הסביבה נבחרת הפניית הפתח העיקרי בדגש על הצד הדרומי שמקנה חמימות ואור בעונת החורף, בשילוב אלמנטים מצלילים לעונת הקיץ.
  • מפלסים – בחירת מספר המפלסים תלויה לא רק בטעם האישי אלא גם בשיקולי עלות ותועלת. לדוגמא, יש המעדיפים תכנון בית פרטי מפלס אחד גדול יחסית המאפשר לכל המשפחה לחלוק את אותו המרחב, ולעומתם יש המעדיפים לנצל את הפרטיות ואת הנוף המתקבלים משני מפלסים. בתוך כך, יש להתחשב בעלויות שהן לרוב יקרות יותר בבית בעל מפלס אחד, באפשרות לבנות מפלס שני בעתיד, וגם בכך שגודל הגינה יקטן באופן מהותי בעת בניית בית עם מפלס אחד.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה

במידה שהינכם מעוניינים בתכנון בית פרטי, אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ב- "מרובעים אדריכלים" בטלפון שמספרו 04-8248004. נשמח לספק לכם מידע נוסף ולקבוע פגישה ראשונה להיכרות ותחילת העבודה.

השארת תגובה