3 סיבות לעבוד עם אדריכלים צעירים

אנשים רבים כיום מחפשים את האדריכל המושלם לעבוד אתו. בחיפוש זה ישנה התלבטות בין אדריכל ותיק ומנוסה, לבין אדריכל צעיר שרק מתחיל את דרכו בעולם העיצוב והאדריכלות. אדריכלים צעירים כיום ישנם רבים וטובים, שרק מחפשים את הדרך להרשים לקוחות וליצור לעצמם שם בארץ ובחו"ל, אבל מהן הסיבות לעבוד עם צעירים? אספנו עבורכם 3 סיבות לעבוד עם אדריכלים צעירים.

אדריכלים צעיריםלפני הכל, מדוע לא תמיד כולם מתחילים לעבוד עם אדריכלים צעירים?

במאמר זה אנו בצוות של 'מרובעים' מעוניינים להדגיש בפניכם את הסיבות שבגינן כדאי להתחיל לעבוד עם צעירים, אך בד ובד אנו מאמינים בשקיפות מלאה ולכן אנו רוצים להציג גם את הסיבות שבגינן חוששים אנשים רבים להתחיל לעבוד עם אדריכלים צעירים. סיבות אלה קשורות לחוסר ניסיון, העדר קשרים עם ספקים, ומעט ניסיון בשטח. עם זאת חשוב לזכור שאדריכלים צעירים הינם רעננים יותר ומי שעובד עם צעירים זוכה ליחס אישי יותר, לנמרצות בעבודה וליתר השקעה בפרויקט, וזאת בשל הצורך של האדריכל הצעיר להוכיח עצמו ולייצר לעצמו שם בסביבת העבודה.

אז מהן הסיבות לעבוד עם אדריכלים צעירים?

חדשנות – אדריכלים צעירים מביאים עימם חדשנות לסביבת העבודה. לאדריכלים שיטות עבודה חשדניות, עיצובים חדשים, יכולות להביא את הבשורה בכל הנוגע לחדש בתחום, לבנייה מתוחכמת יותר, לשילוב המבנה עם הנוף בצורה הרמונית, ניצול מקסימאלי של השטח ויצירת חללים מעוצבים ונעימים הרבה יותר.

חיבור לNEW AGE – פנג שוואי, רוחניות, חיבור לטבע, טבעונות: כולם שייכים לדור החדש. צעירים מאד מחוברים ל NEW AGE והם מביאים את השיטות החדשות ואת כל מה שחדש עימם אל העובדה בשטח – מה שבסופו של דבר מגיע אל הבית שלכם אל המבנה שאתם בונים ואל האווירה הכלכלית. כיום ישנם אדריכלים רבים שמשלבים את תורת הפנג שווי באדריכלות שלהם, ישנם כאלה שמשלבים גני זן יפני בסביבת הבנייה, שמשלבים גנים ים תיכוניים, גינות חמד גינות ירק, ועוד, שכולן הופכות את הבתים והמבנים לנכונים ומרגיעים יותר – מה שתורם לסביבה בה נמצא המבנה.

השפעה מעיצוב מחו"ל  – צעירים לומדים אדריכלות בכל העולם והם מסתובבים ומציגים את עבודתם בכל העולם. מתוך כך הם גם שואבים השראה מחו"ל ומביאים את ההשראה הישר אל העובדה שלהם בארץ. הרעננות והחדשנות שמגיעה מלמידה שלהם בחו"ל מגיעה היישר אל עבודתם בארץ. אדריכלים צעירים מושפעים מאד מעבודתם בחו"ל ולכן ניתן לסמוך על מוטיבים רבים שמשמים להם כהשראה, שיגיעו את המבנים שהם בונים בארץ.

לסיכום נאמר שאם אתם מחפשים אחר החדשנות , היוקרה, השונה, המיוחד – אדריכלות צעירה, רעננה וייחודית היא האדריכלות שאתם זקוקה לה לבניית המבנה שלכם.

מחפשים מעצב פנים בחיפה והצפון? אנחנו כאן בשבילכם!

 

השארת תגובה