4 היתרונות של קבלן מפתח

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אם אתם רוצים לצאת לדרך בפרויקט בנייה, או שיפוץ כללי אתם זקוקים לקבלנים אשר יבצעו את התהליכים השונים של הבנייה או השיפוץ. למשל אלו יכולים להיות קבלני שלד, קבלני איטום, קבלני חשמל ועוד. מול כל קבלן תצטרכו לנהל משא ומתן ולחתום על חוזה עבודה. וכמובן שתצטרכו לפקח ולתאם בין הגורמים השונים על מנת לאפשר לפרויקט להתבצע בצורה יעילה. אפשרות אחרת היא לעבוד עם קבלן מפתח המרכז את כל הפרויקט. הוא זה המעסיק את קבלני המשנה וכל ההתנהלות שלכם היא מולו.

 

היתרונות של קבלן מפתח

 

  1. חוסך לכם בזמן – העבודה עם קבלן מפתח חוסכת לכם הרבה מאוד זמן. אינכם נדרשים להיות מעורבים בפרויקט בצורה אקטיבית. הקבלן מטפל בכל העניינים, מאיתור קבלנים ועד פיקוח על הבנייה בשטח. מדובר בעבודה במשרה מלאה וזהו בהחלט יתרון שמישהו עושה זאת עבורכם.
  2. התנהלות מרוכזת מול גורם אחד – המורכבות של פרויקט הבנייה דורשת עבודה מול קבלנים שונים. לא כל להתנהל מול קבלנים שונים בו זמנית. קבלן מפתח מאפשר לכם להתנהל מול גורם אחד אחראי המרכז את כל הפרויקט. במידה ויהיו בעיות בפרויקט שתנהלו בעצמכם, הדבר עלול להגיע למאבקים משפטיים מול קבלנים. לא יהיה לזה סוף. עם קבלן מפתח הסיכוי לבעיות כאלו הוא נמוך יותר, אך במידה וזה קורה יש גוף אחד אחראי וההתנהלות היא מולו. כך שבפועל הקבלן עושה הכל על מנת לוודא שקבלני המשנה עושים את עבודתם כראוי כי הוא לא רוצה בעיות.
  3. ניסיון וידע מקצועי – קבלן מפתח מביא איתו ניסיון וידע מקצועי בכל הקשור לחומרי בנייה, תהליכי בנייה ורגולציה. לכם אין את הידע הזה והדבר עלול לגרום להרבה מאוד טעויות ובעיות אשר יאטו את תהליך הבנייה ויגרמו לכם להוציא כספים שלא לצורך.
  4. רכש זול יותר – אם תנהלו את הפרויקט בעצמכם, בין היתר תצטרכו לטפל ברכש של חומרי הבנייה. יש בכך כמה בעיות אשר בסופו של דבר גורמות להוצאות גדולות. הבעיה הראשונה היא שאינכם מכירים את חומרי הבנייה ויתכן שלא תבחרו בחומרים איכותיים. הנקודה השנייה היא שאין לכם את הכלים להעריך כמה צריך לקנות ואתם תלויים בקבלנים השונים, בלי כלים להעריך האם הכמויות אכן מתאימות. ולבסוף כוח הקניה שלכם בתור אנשים פרטיים הוא קטן מאוד. קבלן מפתח אשר רוכש כמויות של חומרי בנייה על בסיס קבוע יכול לנהל משא ומתן מול הספקים ולזכות בהנחות.

 

 

 

PEXELS

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

בלוג

חיבור חשמל זמני לפני טופס 4

בין אם אתם מחפשים מידע לגבי חשמלאי בודק, חיבור חשמל לפני טופס 4, בדיקת חשמלאי לביקורת חשמל או בדיקת חשמלאי

בלוג

אני אוריד לך את הירח

גבר, חלמת פעם על הרעיון שמובא בספרים, בסרטים ובתרבות הכלל עולמית של להוריד את הירח לבת זוגתך ולמי שאתה הכי

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו