תכנון בית פרטי 2 קומות

תוכן עניינים

תכנון בית פרטי 2 קומות

תכנון בית פרטי 2 קומות יכול להיות תהליך מאוד מורכב אם לא עושים את זה נכון. תכנון בית פרטי כולל בתוכו ליווי של אנשי מקצוע רבים אשר בזכותם תוכלו להגיע לתוצאה הרצויה בסופו של דבר. זכרו, בניה של בית פרטי הינה השקעה שוודאי השקעתם לא מעט כסף אותו חסכתם במשך השנים. מדובר על תהליך שיכול להיות ארוך, וטוב שכך. אל תתפשרו על אף פרט כאשר מדובר בנכס שישרת אתכם לשנים הקרובות.

תכנון בית פרטי 2 קומות

תכנון בית פרטי 2 קומות – השלבים הראשונים

כבר בשלבים הראשונים עליכם ליצור קשר עם מספר גורמים אשר דרכם תוכלו לקבל את האישור. בראש ובראשונה עליכם לקבל את היתר הבניה דרך המועצה המקומית בה נמצא הנכס. הדרך החכמה ביותר לעבור את התהליך בצורה חלקה היא על ידי ליווי מקצועי של אדריכל אשר יכוון אתכם בכל שלבי התהליך. קחו בחשבון, אורך התהליך הוא בהתאם למועצה המקומית ובהתאם לבקשה שלכם. עם זאת, איש מקצוע יכול לסייע לכם לזרז את כל ההליך הבירוקרטי של חתימות, טפסים ואישורים. כמו כן, טוב להתייעץ כבר בהתחלה עם איש מקצוע על מנת להתאים ציפיות.

תכנון בית פרטי 2 קומות – אדריכל, לא רק עיצוב

לאחר שקיבלתם היתר בנייה הגיע הזמן לחשוב על נראות הבית, זה תפקידו של האדריכל כמובן. אנו ממליצים לבחור באיש מקצוע אשר מתמחה במגוון רחב של סגנונות, עיצוב פנים, עיצוב חוץ, עיצוב מודרני וכן הלאה… זה עדיף מאשר לקבל שירות מכמה אנשי מקצוע. כאשר אדריכל דואג לכם לעיצוב הבית קחו בחשבון שמלבד לעיצוב ישנם עוד שיקולים שרצוי לקחת בחשבון. הבניה שלכם כעת יכולה להשפיע עליכם גם בעוד מספר שנים, לכן אדריכל מקצועי יבחן את הבקשה שלכם ויתאים אותה לתנאים הכי משתלמים לכם. אדריכל מקצועי לוקח בחשבון פרט לעיצוב גם את תנאי מזג האוויר במקום, את האווירה שהעיצוב ישרה, וכמובן היתרים עתידיים שעיצוב הבית כעת עלול להגביל אותם.

תכנון בית פרטי 2 קומות – יתרונות

תכנון בית פרטי מקנה לנו יתרון גדול שהוא להתפרש על פני שטח קטן אך לנצל אותו עד תומו. כאשר אתם משקיעים בבית הפרטי שלכם אתם רוצים לדאוג לכך שהוא יהיה מרווח, וכמו כן יש גם לקחת בחשבון את מספר חדרי השינה בבית כאשר אתם זוג צעיר ללא ילדים עדיין. 

כיום בתים פרטיים עם מספר קומות פופולריים הרבה יותר מאשר בעבר, יש לכך גם יתרון לפינוי הקרקע בעתיד לצורך שימושים שונים. כמו כן, הפרופורציות בבית של שתי קומות הרבה יותר אסתטיים מאשר בית פרטי הנמצא על שטח גדול. כמו כן, כאשר מדובר על בית של שתי קומות יש לקחת בחשבון עוד פרט אחד חשוב שהוא המדרגות עליהם כבר נדבר. אז כאשר אתם רואים מגרש קטן בגודלו, אין לכם סיבה להרים ידיים, להפך, ייתכן וחסכתם לעצמכם לא מעט כסף.

כל אדריכל צעיר יודע שכאשר מדובר על בית פרטי בעל 2 קומות הדבר הראשון שיש להוסיף בתכנון הוא המדרגות. הסיבה לכך היא שמדרגות לוקחות נפח גדול בחלל הבית, לכן יש תחילה לקבוע את מקומן ועל פיהן ניתן יהיה להמשיך בעיצוב הבית. אמנם זאת לא העבודה שלכם, אך יש תקנים מאוד מסוימים להתאמת המדרגות, (גודל המדרגות, חומר, רווח…) אל תקלו ראש בעניין הזה. כמו כן, שילוב המדרגות בבית חייב להיעשות באופן אשר יתאים לעיצוב הבית, לכן מומלץ להיעזר בשירותיו של אדריכל המתמחה גם באומנות וגם בהנדסה.

 

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
היתר בניה צימר
היתר בניה

היתר בניה צימר

אנשים רבים שמתגוררים על פני שטח גדול, באזורים יפים ונחשקים של הארץ הופכים חלקים משטח הבית שלהם לצימרים. על מנת

היתר בנייה סגירת מרפסת
היתר בניה

היתר בנייה סגירת מרפסת

היתר בנייה סגירת מרפסת בבתים רבים בהם יש מרפסות, אנשים סוגרים את המרפסת מסיבות שונות. בדרך כלל המטרה היא להגדיל

בניית בקשות להיתר בנייה
היתר בניה

בניית בקשות להיתר בנייה

בניית בקשות להיתר בנייה כאשר בונים בית חדש או משפצים מבנה קיים יש צורך בהיתר בנייה. גם כאשר יש שינוי

היתר בנייה קלה

כל מי שרוצה לשפץ את הבית, לבנות בית חדש או אפילו להוסיף מחסן צריך להוציא היתר בנייה. היתר בנייה הוא

קבלת היתר בנייה
היתר בניה

קבלת היתר בנייה

כל מי ששיפץ, בנה בית חדש או אפילו הוסיף מרפסת, יודע שאי אפשר להתחיל בתהליך הבנייה ללא אישורים מתאימים ובראשם

בדיקה וטיפול בעבירות בנייה
בלוג

בדיקה וטיפול בעבירות בנייה

בנייה ללא היתר בנייה נחשבת לעבירה פלילית על החוק. אנשים רבים עושים עבירות בנייה ללא ידיעתם. אפילו כאשר בונים פרגולה או

מעוניינים לקבל קבלת היתרי בניה?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם מידע נוסף 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו