אודות

רוצים לבנות בית חדש? אולי להקים מחסן? להוסיף מרפסת או לעשות שיפוץ יסודי בבית? בכל המקרים האלה אתם זקוקים להיתר בניה, שבלעדיו לא תוכלו לעשות דבר. בדיוק מהסיבה הזאת, יצאנו לבדוק עבורכם את השוק, שבתחילה לא ידענו כלל על קיומו, בו תוכלו למצוא אנשי מקצוע שינהלו עבורכם את כל התהליך שבסופו ימתין לכם היתר הבניה המיוחל. בדקנו, בדקנו וגם מצאנו – מרובעים המרכז להיתרי בניה היא ללא ספק החברה המומלצת שלנו בתחום הזה.

מרובעים המרכז להיתרי בניה מציעה מקשר בין גולשים המחפשים אדריכלים לבין אדריכלים מעולים (אין אנו אחראים על האדריכלים ממליצים לכם לבדוק היטב את אנשי המקצוע שיפנו אליכם) היא חברה ותיקה ומקצועית, בעלת ניסיון רב בתחום הרגולטורי של ענף הבנייה ובעלת ניסיון גם בעבודה ישירה מול רשויות מקומיות בכל רחבי הארץ, לרבות העיריות הגדולות, עיריות קטנות ובינוניות, מועצות אזוריות ומועצות מקומיות. בחברה תוכלו למצוא צוות של אנשי מקצוע שחיים את עולם הרגולציה בענף הבניין, יודעים היטב איך עובדים הדברים וגם יודעים היטב לא רק לבחון את המציאות, אלא גם לייצר אותה עבורכם וזאת הסיבה המרכזית שבגינה בחרנו להמליץ לכם על מרובעים המרכז להיתרי בניה.

איך מתבצע תהליך חלוקת דירה
קבלת היתר בנייה
כמה עולה היתר בנייה

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

אנשי המקצוע של מרובעים המרכז להיתרי בניה יסייעו לכם לאורך התהליך כולו

אנשי המקצוע שלנו ינהלו עבורכם את ההתקשרות עם הרשות המקומית ועל פי הצורך גם יגישו עבורכם ערעור על תשובה שלילית וגם ינצחו אותו עבורכם. כמובן, אנשי המקצוע של מרובעים המרכז להיתרי בניה, מקצועיים ככל שיהיו ולנו אין ספק שמדובר באנשי המקצוע הטובים ביותר בשוק, אינם יכולים לעשות דברים בניגוד לחוק וגם מקפידים מאוד מאוד שלא לעשות זאת וגם לא להתקרב לגבולות החוק. אבל אנשי המקצוע של מרובעים המרכז להיתרי בניה כן יודעים לקרוא את תגובות הוועדה המקומית לתכנון ובניה, להבין את מה שמפריע לה ולהמליץ לכם על העדכונים הנדרשים בתכניות בכדי לקבל את היתר הבניה. ברוב המקרים זה עובד חלק, אבל כשלא, היכולת הזאת של מרובעים המרכז להיתרי בניה הופכת להיות קריטית ושמחנו מאוד לגלות אותה בתוך סל היכולות המרשימות של החברה.

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים לקבל היתר בניה ולהיות על הצד הבטוח, אנחנו ממליצים על מרובעים המרכז להיתרי בניה ואנחנו מעניקים לכם את ההמלצה הזאת בראש שקט ובידיעה שאם רק תבחרו בחברה, תוכלו גם להשיג את היתר הבניה המיוחל.

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!