האיכות הגבוהה של בטון חשוף

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

 

בטון חשוף הוא שיטת בנייה נפוצה, חסכונית וחזקה שמתאימה לבניית מדרגות ומספקת משטחים חסכוניים וחסינים מטבעם. אסתטיקה תעשייתית רגילה מספיקה לעתים קרובות, אבל במצבים מסוימים נדרש גימור איכותי יותר.

הבחירה בפתרון הבנייה הנכון חיונית מכיוון שהיא מביאה איתה איכויות שטח פנימיות. שטחים מעוצבים עם בטון חשוף משפיעים על החלל באופן מובהק, לעתים קרובות עם שכבות של וריאציה טונאלית שנוצרת על ידי תנועת הבטון.

התקנת בטון חשוף צריכה להתבצע רק על ידי המומחים בתחום

הלוגיסטיקה של בנייה מהירה ניתן ללמוד באתר מרכז הבטון הישראלי  ויעילה של קונסטרוקציית ליבה מאפשרת יצירת גימור משטח איכותי, ובחירה בקבלן תכנון יעיל פירושה בחירה במתקינים מומחים שמבצעים את הפרויקט במקצועיות עם תוצאות אסתטיות ברמה גבוהה.

בטון חשוף מתאים לשימוש בחללים תעשייתיים גדולים, מקורים ומאובזרים היטב, או לציפוי גרם מדרגות כאמצעי העיקרי לעיצוב הבניין. ההחלטה לחשוף את המשטחים הפנימיים של ליבת הבטון צריכה להתקבל בשלב תכנון הפרויקט כדי להניב הן את היתרונות הכלכליים והן את היתרונות לטווח הארוך.

ביצוע פרויקט ברמה מקצועית ואיכותית

צוות אנשי מקצוע מומחים בהתקנת בטון חשוף מקפידים על אסטרטגיית בנייה איכותית עם איכות גימור מדהימה. מפקח על הפרויקט מבקר באופן קבוע באתר על מנת לבדוק את מדדי איכות הפרויקט ולקבוע את העקרונות להנחיית נוהלי הבנייה בהתאם לתקנות.

גישה זו מאפשרת לצוות הבנייה ושרשרת האספקה לוודא שההסכמה והציפיות לא יאבדו או יוחמצו אחר כך. הפרויקט כולל פרמטרים של תערובת בטון, וחומרים מתאימים אחרים, והוא מבוצע עם הציוד והכלים המתאימים לבנייה עם בטון חשוף להשגת התוצאות הסופיות המבוקשות, עם הגימור המיוחד של המשטחים.

התקנת בטון חשוף צריכה להתאים למטרות המבוקשות

התקנת בטון חשוף צריכה להתאים לשאיפה האסתטית, ולהתבצע בתבנית מקצועית הולמת ללא השארת כיסים או חורים גדולים בקיר או על משטח הריצוף, ולהימנע מאזורי טלאי בטון. ציפוי הפינות צריך גם הוא להתבצע בהתאמה אישית על מנת למנוע ציפוי שנראה מלאכותי או מכוער עם רצועות מילוי בפינות.

שימוש בתערובת בטון נכונה היא הגורם העיקרי להשגת איכות גימור מעולה. לפרויקטים של בנייה עם בטון חשוף, אנשי המקצוע שמבצעים את הפרויקט צריכים להגיש דוגמאות קטנות של התערובות המוצעות שלהם למילוי חללים נוספים על מנת לספק גימור הדוק ועקבי יותר ולהשיג את דרישת האדריכלים למראה אפור בהיר, או כל צבע נבחר אחר לגימור הפרויקט.

תשומת לב מוקפדת לפרטים, לאיכות התאורה ולמשטחים

מפל אורות מבהירים באופן אינדיבידואלי כמעט בלתי מורגש את פני השטח. ציפוי מדרגות בשיטת בטון חשוף צריך להיות מורכב מראש בקצה, כך שהצדים שנוצרים ייראו לעין, כאשר הצד שאינו צף והצד הצף מוסתרים כנגד קיר הליבה. יש לבצע חיבורים מבניים טלסקופיים בין הנחיתות לקירות, ולספק פירוט פער צללים מסודר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

בלוג
הפיכת חדר לממד

בין אם אתם מתעניינים לגבי הפיכת חדר לממד או בניית ממ"ד, יש לכך השלכות שונות על סוג הבנייה. בתוך כך, הפיכת חדרים לממ"ד היא מה שמספק את השקט הנפשי שאתם מוגנים במקרה של התקפת טילים, אם כי הפרויקט יכול מאוד להשתנות בעלויות שלו – קראו כאן למידע נוסף.

בלוג

המציאות של היום מחייבת חשיבה מחודשת על אמצעי הגנה וכבר לא מדובר על חלקים דרומיים או צפוניים של הארץ, אלא על כולה. בעבר האפשרות היחידה להתגונן הייתה מקלט, בבניה החדשה ישנה חובה לבנות ממד, והפתרון עבור מי שאין לו ממד הוא מיגונית ניידת – מבנה אותו ניתן להציב בצמוד לבית או לעסק. מהן התקנות היום להצבת מיגוניות, היכן יש למקם אותן ומדוע כל כך חשוב להציבן? על כך ועוד בכתבה זו.

בלוג
מהו ממד נייד, ומתי יהיה עדיף על פני ממד רגיל?

ממ"ד נייד הוא ממ"ד שניתן להעביר די בקלות ממקום למקום, כאשר כל מה שנדרש עבור הובלתו הוא משאית עם מנוף הובלות כבדות. בדומה לממ"ד רגיל, שבדרך כלל נבנה בתוך הבית, ממ"ד נייד עשוי מפלדה בבטון. הוא מאושר על ידי פיקוד העורף, והנה המידע שאתם צריכים לדעת עליו – קראו כאן.

אדריכל
בלוג
איך להפוך לאדריכל מצליח?

אדריכלות היא תחום מקצועי המשלב יצירתיות והשראה עם יכולת ליצירת מבנים מהממים ותכליתיים והתחברות לקהילות באמצעות עיצובים מרשימים רבי-השפעה. עם זאת, לוקח זמן כדי להפוך לאדריכל מצליח. צבירת ניסיון, שיפור עצמי והתמדה, במיוחד לאחר שתתחילו לעסוק בתחום הם הכרחיים. היבטים חשובים נוספים שיעזרו לכם לבלוט בשוק התחרותי, הם: להתעדכן בטרנדים העכשוויים באופן קבוע, להעמיק את הכישורים והידע הקשורים לענף הבנייה, כולל בקיאות בתקנות התכנון והבנייה.

בנייה
בלוג
מהן בדיוק ׳תקנות בנייה׳?

תקנות הבנייה נקבעות על ידי הרשויות השונות בהתאם למגוון צרכים ודרישות, והן משתנות גם בהתאם לסוג הנכס הנבנה. למשל, התקנות המתייחסות לבניית בית פרטי שונות מאלה המתייחסות לבניית בניין רב קומות או מרכז מסחרי. על מנת לשמור על בטיחות המבנים ועל התאמתם לאכלוס אנושי, חשוב לפעול על פי תקנות הבנייה.

שיפוץ
בלוג
שיפוץ חצר וגינה

עיצוב ושיפוץ גינה מהווה דבר חשוב מאוד בכל בית שיש בו גינה. הגינה משמשת את כל דיירי הבית וכן היא משמשת עבור אירוח. היא צריכה להיות המקום שנעים לשהות בו, שהוא מסמל את המרחב הטבעי ואת האפשרות לשהות בו בלי לצאת מגבולות הבית. על כן, חשוב ביותר לדאוג שהגינה תהיה בדיוק מה שאתם חולמים בכל היבט אפשרי. שיפוצניק יסייעו לכם לעצב את הגינה שלכם בצורה הטובה ביותר.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו