השכרת יבשנים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985


 

במקרה של הצפה כלשהי במבנה, הצטברות של לחות, התפתחות עובש ובכל מקרה של רטיבות הן מבעד לקירות והן מתחת לריצוף, חשוב להשכיר יבשן לחות וזאת בכדי לטפל בבעיה בקלות ובמהירות. חשוב מאוד לזכור כי אם לא מייבשים מצע רטוב המצוי מאחורי קירות או מתחת לרצפות כמה שיותר מהר ובצורה כמה שיותר יעילה, עלולים להיגרם נזקים משמעותיים מאוד למבנה ועל כן, מיד לאחר שיש רטיבות כלשהי, יש צורך לפנות לחברה מקצועית כמו חברת  DRY ייבוש נזקי הצפות ואמינה המציעה השכרת יבשנים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי.

מתי יש צורך להשתמש ביבשן לחות?

בהתאם לתקן הישראלי ניתן לדעת מהי רמת הלחות אשר מותרת בתשתיות שונות. כך לדוגמא: כאשר מדובר על מצע שומשום תת רצפי רמת הלחות המותרת היא 6 אחוזים, במצע חול לעומתו רמת הרטיבות המותרת היא 3 אחוזים בלבד. כנל לגבי קירות בטון ושאר החלל. אם ביצעתם בדיקה על ידי חברה מנוסה ומקצועית של רמת הרטיבות בתשתיות שלכם וגיליתם כי מדובר על רמה גבוהה מהמותר, עליכם לפנות באופן מידי לחברה העוסקת בתחום השכרת יבשנים על מנת לייבש את המצע התת רצפתי או את המצע מבעד לקירות בצורה היעילה והאיכותית ביותר.

סוגים של יבשני לחות

השכרת יבשן לחות יתבצע בהתאם לבעיה שיש לפתור באמצעותו. ניתן למצוא כיום כמה סוגי יבשנים: היבשן הביתי שהוא מתאים לשימוש בבית, בחדרי ארונות, חדרים קטנים וקומות מרתף שבהם אין זרימת אוויר תקינה ועל כן נוטה להתפתח בהם עובש וכן יש אפשרות שיפגעו תשתיות וציוד. לא מדובר על יבשנים גדולים מדי והם מתאימים לשימוש ביתי ממוצע של ספיחה של עד 15 ליטרים ביום.

יבשן אוויר ויבשנים תת רצפתיים

יבשן אוויר הוא יבשן שרלוונטי לייבוש מאסיבי של קירות ומבנים שנפגעו מהצפות או פיצוצי צנרת. כיום ניתן למצוא סוגים וגדלים שונים של יבשנים מעין אלה. יבשנים לייבוש תת רצפתי רלוונטיים עבור מקרים שבהם יש רטיבות כלואה מתחת לריצוף ורמת הלחות במצע עולה על התקן המותר. במקרה הזה יש צורך בשירות של חברה המתמחה בשיקום נזקי מים, במקרה הזה יש צורך לבצע קידוח מקצועי בריצוף ולהחדיר דרכו משאבות מים ויבשנים ייעודיים. ניתן להשתמש בשירות השכרת יבשנים רלוונטיים.

כמה עולה להשכיר יבשן לחות?

המחיר של השכרת יבשן לחות איננו אחיד ומשתנה בהתאם לגודל המכשיר. המחיר של מכשיר מעין זה יכול לנוע בין 500 ₪ ועד 2000 ₪ ואף יותר בערך בהתאם לגודל הרצוי. כמובן שמכשיר ביתי קטן הרלוונטי לחלל מינימלי וסופח כמויות קטנות של לחות, עולה פחות מיבשן לחות גדול שרלוונטי עבור מבנים תעשייתיים, חללים גדולים או חללים שבהם הרטיבות משמעותית שכן הרטיבות ככל הנראה מאוד משמעותית.

כדאי מאוד לשכור יבשן לחות מהטובים ביותר בתחום על מנת שהוא יענה על המטרות שלו בצורה הטובה ביותר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

קרקע לבניה
בלוג
המדריך לבחירת קרקעות להשקעה

השקעה בקרקע יכולה להיות הזדמנות משתלמת למי שמחפש לגוון את תיק ההשקעות שלהם. עם זאת, בחירת הקרקע הנכונה להשקעה דורשת שיקול דעת ומחקר מדוקדקים. במאמר זה, נחקור שבעה היבטים שונים שכדאי לקחת בחשבון כאשר מחפשים קרקעות להשקעה. ממיקום ועד ייעוד, גורמים אלה יעזרו לך לקבל החלטה מושכלת ולמקסם את התשואה שלך. אז בואו נצלול פנימה!

בלוג
הפיכת חדר לממד

בין אם אתם מתעניינים לגבי הפיכת חדר לממד או בניית ממ"ד, יש לכך השלכות שונות על סוג הבנייה. בתוך כך, הפיכת חדרים לממ"ד היא מה שמספק את השקט הנפשי שאתם מוגנים במקרה של התקפת טילים, אם כי הפרויקט יכול מאוד להשתנות בעלויות שלו – קראו כאן למידע נוסף.

בלוג

המציאות של היום מחייבת חשיבה מחודשת על אמצעי הגנה וכבר לא מדובר על חלקים דרומיים או צפוניים של הארץ, אלא על כולה. בעבר האפשרות היחידה להתגונן הייתה מקלט, בבניה החדשה ישנה חובה לבנות ממד, והפתרון עבור מי שאין לו ממד הוא מיגונית ניידת – מבנה אותו ניתן להציב בצמוד לבית או לעסק. מהן התקנות היום להצבת מיגוניות, היכן יש למקם אותן ומדוע כל כך חשוב להציבן? על כך ועוד בכתבה זו.

בלוג
מהו ממד נייד, ומתי יהיה עדיף על פני ממד רגיל?

ממ"ד נייד הוא ממ"ד שניתן להעביר די בקלות ממקום למקום, כאשר כל מה שנדרש עבור הובלתו הוא משאית עם מנוף הובלות כבדות. בדומה לממ"ד רגיל, שבדרך כלל נבנה בתוך הבית, ממ"ד נייד עשוי מפלדה בבטון. הוא מאושר על ידי פיקוד העורף, והנה המידע שאתם צריכים לדעת עליו – קראו כאן.

אדריכל
בלוג
איך להפוך לאדריכל מצליח?

אדריכלות היא תחום מקצועי המשלב יצירתיות והשראה עם יכולת ליצירת מבנים מהממים ותכליתיים והתחברות לקהילות באמצעות עיצובים מרשימים רבי-השפעה. עם זאת, לוקח זמן כדי להפוך לאדריכל מצליח. צבירת ניסיון, שיפור עצמי והתמדה, במיוחד לאחר שתתחילו לעסוק בתחום הם הכרחיים. היבטים חשובים נוספים שיעזרו לכם לבלוט בשוק התחרותי, הם: להתעדכן בטרנדים העכשוויים באופן קבוע, להעמיק את הכישורים והידע הקשורים לענף הבנייה, כולל בקיאות בתקנות התכנון והבנייה.

בנייה
בלוג
מהן בדיוק ׳תקנות בנייה׳?

תקנות הבנייה נקבעות על ידי הרשויות השונות בהתאם למגוון צרכים ודרישות, והן משתנות גם בהתאם לסוג הנכס הנבנה. למשל, התקנות המתייחסות לבניית בית פרטי שונות מאלה המתייחסות לבניית בניין רב קומות או מרכז מסחרי. על מנת לשמור על בטיחות המבנים ועל התאמתם לאכלוס אנושי, חשוב לפעול על פי תקנות הבנייה.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו