השכרת יבשנים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!


 

במקרה של הצפה כלשהי במבנה, הצטברות של לחות, התפתחות עובש ובכל מקרה של רטיבות הן מבעד לקירות והן מתחת לריצוף, חשוב להשכיר יבשן לחות וזאת בכדי לטפל בבעיה בקלות ובמהירות. חשוב מאוד לזכור כי אם לא מייבשים מצע רטוב המצוי מאחורי קירות או מתחת לרצפות כמה שיותר מהר ובצורה כמה שיותר יעילה, עלולים להיגרם נזקים משמעותיים מאוד למבנה ועל כן, מיד לאחר שיש רטיבות כלשהי, יש צורך לפנות לחברה מקצועית כמו חברת  DRY ייבוש נזקי הצפות ואמינה המציעה השכרת יבשנים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי.

מתי יש צורך להשתמש ביבשן לחות?

בהתאם לתקן הישראלי ניתן לדעת מהי רמת הלחות אשר מותרת בתשתיות שונות. כך לדוגמא: כאשר מדובר על מצע שומשום תת רצפי רמת הלחות המותרת היא 6 אחוזים, במצע חול לעומתו רמת הרטיבות המותרת היא 3 אחוזים בלבד. כנל לגבי קירות בטון ושאר החלל. אם ביצעתם בדיקה על ידי חברה מנוסה ומקצועית של רמת הרטיבות בתשתיות שלכם וגיליתם כי מדובר על רמה גבוהה מהמותר, עליכם לפנות באופן מידי לחברה העוסקת בתחום השכרת יבשנים על מנת לייבש את המצע התת רצפתי או את המצע מבעד לקירות בצורה היעילה והאיכותית ביותר.

סוגים של יבשני לחות

השכרת יבשן לחות יתבצע בהתאם לבעיה שיש לפתור באמצעותו. ניתן למצוא כיום כמה סוגי יבשנים: היבשן הביתי שהוא מתאים לשימוש בבית, בחדרי ארונות, חדרים קטנים וקומות מרתף שבהם אין זרימת אוויר תקינה ועל כן נוטה להתפתח בהם עובש וכן יש אפשרות שיפגעו תשתיות וציוד. לא מדובר על יבשנים גדולים מדי והם מתאימים לשימוש ביתי ממוצע של ספיחה של עד 15 ליטרים ביום.

יבשן אוויר ויבשנים תת רצפתיים

יבשן אוויר הוא יבשן שרלוונטי לייבוש מאסיבי של קירות ומבנים שנפגעו מהצפות או פיצוצי צנרת. כיום ניתן למצוא סוגים וגדלים שונים של יבשנים מעין אלה. יבשנים לייבוש תת רצפתי רלוונטיים עבור מקרים שבהם יש רטיבות כלואה מתחת לריצוף ורמת הלחות במצע עולה על התקן המותר. במקרה הזה יש צורך בשירות של חברה המתמחה בשיקום נזקי מים, במקרה הזה יש צורך לבצע קידוח מקצועי בריצוף ולהחדיר דרכו משאבות מים ויבשנים ייעודיים. ניתן להשתמש בשירות השכרת יבשנים רלוונטיים.

כמה עולה להשכיר יבשן לחות?

המחיר של השכרת יבשן לחות איננו אחיד ומשתנה בהתאם לגודל המכשיר. המחיר של מכשיר מעין זה יכול לנוע בין 500 ₪ ועד 2000 ₪ ואף יותר בערך בהתאם לגודל הרצוי. כמובן שמכשיר ביתי קטן הרלוונטי לחלל מינימלי וסופח כמויות קטנות של לחות, עולה פחות מיבשן לחות גדול שרלוונטי עבור מבנים תעשייתיים, חללים גדולים או חללים שבהם הרטיבות משמעותית שכן הרטיבות ככל הנראה מאוד משמעותית.

כדאי מאוד לשכור יבשן לחות מהטובים ביותר בתחום על מנת שהוא יענה על המטרות שלו בצורה הטובה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!