מודד מוסמך לתמא 38

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

 

מדידת שטחים בצורה מדויקת נדרשת עבור מגוון צרכים שונים כגון: תכנון מבנה חדש על שטח מסוים, מדידת קרקע עבור פרויקט תמא 38 ועוד. מודד מוסמך הוא איש המקצוע הנדרש עבור מדידות מעין אלה. כל אדם מבין כי בתחום הבנייה כל פעולה חייבת להתבצע בצורה המדויקת מבחינה מקסימלית עוד הרבה לפני השלבים הראשונים של הקמת המבנה ועל כן, המדידות של המודד המוסמך בפרויקט תמא 38 הן קריטיות ויש לבחור אותו בקפידה.

מהו תפקידו של מודד מוסמך?

מודד מוסמך של היחידה למדידות מודד שטחים בצורה המדויקת ביותר, באמצעות ציוד מדידות אמין ומקצועי ומפיק דוח או מפה של השטח הנמדד. בשנים האחרונות מרבית המודדים משתמשים בציוד טכנולוגי מתקדם ואיכותי עבור המדידות המדוברות, אשר מאפשר להם לקבוע בדיוק מוחלט מהו המיקום של כל נקודה בשטח. רמת הדיוק של המודד היא קריטית עבור הצלחה בכל פרויקט בנייה ועל כן, גם בפרויקט תמא 38 שלא מהווה פרויקט בנייה חדש לחלוטין, אלא עוסק בשיקום וחיזוק מבנה קיים, יש צורך בשלב הראשוני לבחור במודד מוסמך לצורך מדידה מדויקת ואיכותית של השטח.

האם כל איש מקצוע יכול לבצע מדידות?

חשוב מאוד להבין שלא כל אחד יכול לבצע מדידות. מודדים מוסמכים נדרשים להרבה יותר מאמצעי מדידה על מנת לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר. מדובר על תחום ידע לכל דבר ועניין. המודד חייב לעבור הכשרה מקיפה בתחום ההנדסה הגיאודטית שהוא תחום מדעי העוסק במיפוי ומיקום של נקודות שונות על פני האדמה בין אם בים, באוויר או אפילו בחלל. כמו כן, המודד חייב להיות בעל רישיון לעסוק בתחום זה.

כיצד מכשירים מודד לעסוק בעבודתו?

בכדי להיות מודדים מוסמכים יש לעבור בהצלחה את כל המבחנים הנדרשים בכדי לעסוק בתחום בצורה מדויקת, איכותית ואמינה. לאחר הלימודים המודד יעבור תקופת התמרות בת שנתיים כאשר גולת הכותרת שלה היא הכנת כמה תוכניות רישום שישמשו כתיק העבודות של המודד. לאחר מכן עליו לעבור מבחן המחובר על ידי מרכז המיפוי לישראל, ראיון אישי בפני וועדה ייעודית מטעמו של המרכז למיפוי ישראל ורק לאחר שהוא עובר הכל בהצלחה הוא יכול להתחיל לעסוק בתחום.

כיצד תבחרו את המודד הטוב ביותר לפרויקט תמא 38?

אם אתם מחפשים מודד מוסמך לפרויקט תמא 38, אתם בוודאי מבינים את החשיבות בבחירת בעל מקצוע מהשורה הראשונה בתחום המדידה לפרויקט. ישנם כמה דרכים למצוא מודד מוסמך עבור פרויקט תמא 38 כאשר הדרך הראשונה היא לברר דרך נותני שירות אחרים הקשורים לתחום הבנייה לרבות אדריכלים או קבלנים לקבי מודד מוסמך. לא מעט אנשי מקצוע מעין אלה הם בעלי רשימה מסודרת של מודדים מוסמכים מומלצים שכדאי לבחור בהם עבור פרויקט תמא 38. כמובן שניתן לחפש גם באופן עצמאי מודד ולבדוק איזה מודדים נבחרו עבור פרויקטים אחרים בתחום זה והאם הם ביצעו את עבודתם נאמנה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

בלוג
הפיכת חדר לממד

בין אם אתם מתעניינים לגבי הפיכת חדר לממד או בניית ממ"ד, יש לכך השלכות שונות על סוג הבנייה. בתוך כך, הפיכת חדרים לממ"ד היא מה שמספק את השקט הנפשי שאתם מוגנים במקרה של התקפת טילים, אם כי הפרויקט יכול מאוד להשתנות בעלויות שלו – קראו כאן למידע נוסף.

בלוג

המציאות של היום מחייבת חשיבה מחודשת על אמצעי הגנה וכבר לא מדובר על חלקים דרומיים או צפוניים של הארץ, אלא על כולה. בעבר האפשרות היחידה להתגונן הייתה מקלט, בבניה החדשה ישנה חובה לבנות ממד, והפתרון עבור מי שאין לו ממד הוא מיגונית ניידת – מבנה אותו ניתן להציב בצמוד לבית או לעסק. מהן התקנות היום להצבת מיגוניות, היכן יש למקם אותן ומדוע כל כך חשוב להציבן? על כך ועוד בכתבה זו.

בלוג
מהו ממד נייד, ומתי יהיה עדיף על פני ממד רגיל?

ממ"ד נייד הוא ממ"ד שניתן להעביר די בקלות ממקום למקום, כאשר כל מה שנדרש עבור הובלתו הוא משאית עם מנוף הובלות כבדות. בדומה לממ"ד רגיל, שבדרך כלל נבנה בתוך הבית, ממ"ד נייד עשוי מפלדה בבטון. הוא מאושר על ידי פיקוד העורף, והנה המידע שאתם צריכים לדעת עליו – קראו כאן.

אדריכל
בלוג
איך להפוך לאדריכל מצליח?

אדריכלות היא תחום מקצועי המשלב יצירתיות והשראה עם יכולת ליצירת מבנים מהממים ותכליתיים והתחברות לקהילות באמצעות עיצובים מרשימים רבי-השפעה. עם זאת, לוקח זמן כדי להפוך לאדריכל מצליח. צבירת ניסיון, שיפור עצמי והתמדה, במיוחד לאחר שתתחילו לעסוק בתחום הם הכרחיים. היבטים חשובים נוספים שיעזרו לכם לבלוט בשוק התחרותי, הם: להתעדכן בטרנדים העכשוויים באופן קבוע, להעמיק את הכישורים והידע הקשורים לענף הבנייה, כולל בקיאות בתקנות התכנון והבנייה.

בנייה
בלוג
מהן בדיוק ׳תקנות בנייה׳?

תקנות הבנייה נקבעות על ידי הרשויות השונות בהתאם למגוון צרכים ודרישות, והן משתנות גם בהתאם לסוג הנכס הנבנה. למשל, התקנות המתייחסות לבניית בית פרטי שונות מאלה המתייחסות לבניית בניין רב קומות או מרכז מסחרי. על מנת לשמור על בטיחות המבנים ועל התאמתם לאכלוס אנושי, חשוב לפעול על פי תקנות הבנייה.

שיפוץ
בלוג
שיפוץ חצר וגינה

עיצוב ושיפוץ גינה מהווה דבר חשוב מאוד בכל בית שיש בו גינה. הגינה משמשת את כל דיירי הבית וכן היא משמשת עבור אירוח. היא צריכה להיות המקום שנעים לשהות בו, שהוא מסמל את המרחב הטבעי ואת האפשרות לשהות בו בלי לצאת מגבולות הבית. על כן, חשוב ביותר לדאוג שהגינה תהיה בדיוק מה שאתם חולמים בכל היבט אפשרי. שיפוצניק יסייעו לכם לעצב את הגינה שלכם בצורה הטובה ביותר.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו