עבודות סנפלינג – מדוע שיטה זו כבשה את עולם הבניה והשיפוצים?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

 

כמעט כל תחום אותו אנחנו בוחנים לאורך השנים עובר שינויים, התפתחויות ושדרוגים. זה קורה כתוצאה ממחקרים, כתוצאה משדרוגים בתהליכי ייצור וטכנולוגיה, מהצורך העז שהולך וגובר בעידן המודרני לחסוך בכסף, בכוח אדם ולייעל תהליכים אנרגתיים. אמנם תחום הבניה הוא תחום שהשינויים בו הגיעו רק מאוד מאוד, אך בשנים האחרונות עבודות סנפלינג הוכיחו את עצמן כתורמות רבות לאותו ייעול חיוני. למרות שמדובר בשיטת עבודהשפותחה לפני שנים רבות, רק בעשר השנים האחרונות חלה עליה בשימוש בה. מדובר למעשה במערכת שלמה שבאמצעותה העובד תלוי בין שמיים וארץ בעזרת כבלים או בעזרת מעלית אותם מחברים לגג המבנה. השיטה פותחה הן במטרה לתת מענה למבנים מאוד גבוהים עליהם לא ניתן להקים פיגומים והן במטרה לייעל ולזרז תהליכים. היום מבצעים עבודות סנפלינג במגוון רחב של תחומים ביניהם עבודות שיקום וחידוש של מבנים לקויים, החלפת חיפויים או תיקון שלהם, תיקון נזילות בגובה, איתור נזילות בגובה, הרחקת יונים, ניקיון חלונות בגובה באמצעות סנפלינג ועוד.

https://rope-partners.co.il/   ROPE PARTNERS  עבודות סנפלינג

מהם היתרונות המרכזיים של עבודות סנפלינג ?

כאמור, אמנם מדובר בתחום יחסית חדשני וחדש בהשוואה לתהליכי בניה ועבודות אחרות בגובה, אך ברגע שהבינו את הפוטנציאל ואת היתרונות הרבים שקיימים בשיטה זו, עוד ועוד חברות בוחברות בה. לעבודות סנפלינג מגוון של יתרונות כמו למשל:

  1. קיצור זמן העבודה- בעידן שלנו זמן שווה כסף והרבה ממנו. ככל שאנחנו מצליחים לייעל תהליכים, ככה אנחנו חוסכים זמן ולמעשה חוסכים גם בכסף, בעיקר משום שעבודות סנפלינג מתומחרות לפי שעה או לפי יום עבודה. ככל שהעבודה מורכבת יותר, יש צורך ביותר עובדים ומכיון שבאמצעות הסנפלינג אנחנו חוסכים זמן, אנחנו גם חוסכים בכוח אדם.
  2. חיסכון בעלויות – אמנם עבודות סנפלינג לא נחשבות לעבודות זולות, מדובר בעלות של כמה אלפי שקלים ליום עבודה ועדיין, אם נשווה את זה להקמת פיגומים ושכירת שירותים של כמה עובדים, המחיר נמוך יותר.
  3. נגישות גבוהה – עבודות בסנפלינג מאפשרות לעובדים להגיע למקומות מורכבים ובעיתיים עם גישה קשה.
  4. מגוון של מטרות – מערכת הסנפלינג מתקדמת ומאפשרת לבצע מגוון רחב של עבודות מסוגים שונים בהתאם לצורכי הלקוח.

 

איך בוחרים חברה המתמחה בעבודות סנפלינג?

מכיון ומדובר בחיים של אנשים, בתהליכי בניה מורכבים, חשוב לקחת בחשבון קודם כל את נושא הבטיחות. על החברה להחזיק בכל הרישיונות והתקנים של עבודה בגובה ועל העובדים להיות מנוסים ומיומנים בעבודה בגובה באמצעות מערכת הסנפלינג. יש לוודא כי לחברה יש את הניסיון הדרוש לביצוע עבודה ספציפית, זאת משום שיש חברות שמבצעות את כל עבודות הסנפלינג ויש כאלה המתמחות בעבודה אחת ספציפית. מומלץ לבחון עמידות בזמנים, שימוש במערכות מתקדמות, מחיר הוגן ורק אז לקבל החלטה שקולה שתטיב עם התהליך כולו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

קפריסין
בלוג
במרכז הים התיכון: מדריך מקיף לדירות בפאפוס.

מחפשים להשקיע בנדל"ן בפאפוס, קפריסין? עם החופים היפים וההיסטוריה העשירה שלה, פאפוס היא יעד פופולרי הן לתיירים והן לגולים המעוניינים לרכוש נכס. בין אם אתם מחפשים דירה על חוף הים או בית עירוני נעים במרכז העיר, יש הרבה אפשרויות זמינות.

WORK SITE
בלוג
היתרי בנייה והשכרת פיגומים: המדריך המלא ליישום יתרונותם

כאשר יוצאים לפרויקט בנייה, אחת ההחלטות המרכזיות שיש לקבל היא האם לרכוש או לשכור פיגומים. השכרת פיגומים מציעה יתרונות רבים, כולל עלות-תועלת, גמישות ונוחות. על ידי בחירה בהשכרת פיגומים, תוכל לחסוך בעלויות מראש ולבטל את הצורך באחסון ותחזוקה. בנוסף, השכרת פיגומים מאפשרת לכם להתאים בקלות את כמות וסוג הפיגומים לפי הצורך לשלבים שונים של הפרויקט שלכם.

קבלן
בלוג
לסנן את הקבלן המושלם: מדריך מעשי לבחירת הקבלן לבניית ממד

כשמדובר בשיפוץ הבית שלך עם לבני מימד, בחירת הקבלן המושלם היא קריטית. הקבלן הנכון יכול לעשות את כל ההבדל בהצלחת הפרויקט שלך. הם צריכים להיות בעלי ניסיון בעבודה עם לבני מימד, מוניטין מוצק בתעשייה ופורטפוליו של פרויקטים מוצלחים.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

התקשרו עכשיו