שיפוצים בהרצליה –  מגשימים לכם חלום

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

שיפוצים מאז ומעולם נחשבו לאתגר. ברגע ששומעים את הביטוי, חושבים על אתר בניה בתוך הבית. התהליך לא חייב להתחיל ולהסתיים כך. כיום אפשר לקיים שיפוצים בהרצליה או בכל מקום אחר בארץ בקלות ובנוחות.

לפני שאתם כבר מתחילים לחפש, חשוב לדעת מספר דברים שיקלו עליכם. גם מבחינת תהליך השיפוץ, וגם מבחינת בחירת קבלן שיפוצים מתאים.

קרדיט תמונה: pixabay.com

הדרך לבית המושלם קרובה מתמיד

על מנת שבאמת תוכלו ליהנות מבית מושלם, ללא שום עיכובים וללא שום עגמת נפש חשוב כן לשים דגש על מספר דברים משמעותיים:

  • תקבעו פגישה

אתם יכולים כמובן לבחור את הקבלנים או אנשי המקצוע דרך הרשת או דרך הטלפון. אבל חשוב גם להקפיד על פגישה, ולקבוע אותה כראוי. לפגישה יש משמעות מאד גבוהה לתהליך הצלחת הפרויקט. אין שום אפשרות לסגור חוזי עבודה טלפונית או אינטרנטית, ואם מציעים לכך זאת פשוט אל תסכימו.

  • קבעו תקציב מסודר

תכנית מסודרת לעבוד איתה מחייבת בסיס מסודר. ולכן, כאשר יש לכם תקציב אתם תוכלו כבר לקבוע את היקף העבודה. לדעת בדיוק מה אתם צריכים לרכוש עבור השיפוץ. איזה חומרי גלם ישמשו אתכם וכן, גם איפה תוכלו מעט לחרוג, ואיפה לא. חשוב לקבל הצעות מחיר קונקרטיות על מגוון האלמנטים לשיפוץ, ועל סמך אלו להחליט.

  • לא להתפשר על מקצועיות ואיכות

בגלל שאותו תהליך של שיפוצים בהרצליה או בכל מקום אחר בארץ הוא מאד דינמי לאיכות יש משמעות. חשוב כן לשים לב לכל הנושא ולתת על כך דגש. קווי חשמל, גז, אינסטלציה, לכל אלו אלמנט בטיחותי. אנשי המקצוע הטובים ביותר ידאגו לכך שהבטיחות שלכם תהיה במקום הראשון.

 

שלושה אלמנטים עליהם יש לתת דגש בהתקשרות עם קבלן שיפוצים בהרצליה

  • איך תשלמו?

המקובל הוא למעשה לשלם בתחילת התהליך עד 15 אחוז מהסכום הגולל, ולאחר מכן בחלקים. כאשר אתם מגיעים לסוף הפרויקט ומשלימים את היתרה. חשוב שלא לשלם את כל הסכום בתחילת הפרויקט.

  • סגירת חוזה עבודה

לפני התחלת העבודה הוא חשוב. וחשוב לערוך חוזה מסודר עם בדיקה ופיקוח על כל הסעיפים הרלוונטיים. חוזה טוב מעניק גם תוקף משפטי שמעמדי אתכם בעמדה מאד רצינית ברמה העסקית בפרויקט. תנו דגש גם לזמינות הקבלן בחוזה ועל התוספות.

  • תכנית שיפוץ מסודרת

כבר בשלב התכנון מומלץ להעלות בכתב תכנית מסודרת כולל כתב כמויות. בין אם זהו שיפוץ חלקי, מקומי או מלא. חשוב לבצע שיפוץ על סמך תכנית שיפוץ מסודרת ומדויקת.

חשוב לדעת, יש הבדל משמעותי בין שיפוצניקים לבין אנשים שמבצעים עבודות גבס. אם אתם מדברים על שיפוץ שהוא מקומי נקודתי בלבד, חשוב לדעת זאת. במידה והנכם מדברים על תהליך נרחב יותר לא תמיד נדע מה בדיוק צריך ועל כן חשוב לדייק. בהנחה ואתם פונים אל קבלן שיפוצים בהרצליה המתמחה בכל התחומים זה נהדר. תוכלו לסיים את כל התהליך עם איש מקצוע אחד. אם לא, דעו כי יהיה צורך בעוד אנשי מקצוע.

 

חשוב לזכור – אלו הדברים שעליכם לעשות במהלך השיפוץ ובתחילתו

  • תיק עבודות

יש לבדוק היטב את אתיק העבודות של אנשי המקצוע. בקשו לראות בתים, דירות ובתי עסק שאותו קבלן שיפוצים בהרצליה ביצע בהם עבודות. זה חשוב לאינדיקציה משמעותית.

  • ניקיון

נכון, איש המקצוע כן צריך לנקות אחריו בתום השיפוץ. יחד עם זאת, תוכלו גם להזמין חברת ניקיון מקצועית המתמחה בלכלוך עיקש לאחר שיפוץ.

  • קחו דוגמא

קבלו השראה מאולמות תצוגה המציגים בתים לאחר שיפוץ. חללים המדמים שיפוץ, וגם מטבחים, סלון, או חדרי שינה. חדרי אמבטיה ושירותים ועוד. אתם לא חייבים להעתיק, אבל בהחלט תוכלו לקבל השראה.

  • תמיד טוב לקבל עזרה

אם אתם בונים בשכונה חדשה או שזו הרחבת בניה, לבטח השכנים שלכם ברי נסיון. שוחחו איתם, הם ישמחו לסייע לכם ולהעניק לכם את נקודת המבט הטובה ביותר.

לשכור אנשי מקצוע מאז ומעולם היה תהליך מאתגר. חברה מקצועית וברמה גבוהה תעניק לכם שירות אדיב ומסור. ליווי מקצועי מהרגע הראשון, עד לגימור השיפוץ לשביעות רצונכם. ולתוצאות מקסימליות. ולמעשה, תדעו שיש לכם גב ודירה שמהר מאד תוכלו להרגיש בה בבית.

כל שעליכם לעשות, הוא להתחיל את הצעד הראשון. להחליט, ולבחור בהתאם.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

קרקע לבניה
בלוג
המדריך לבחירת קרקעות להשקעה

השקעה בקרקע יכולה להיות הזדמנות משתלמת למי שמחפש לגוון את תיק ההשקעות שלהם. עם זאת, בחירת הקרקע הנכונה להשקעה דורשת שיקול דעת ומחקר מדוקדקים. במאמר זה, נחקור שבעה היבטים שונים שכדאי לקחת בחשבון כאשר מחפשים קרקעות להשקעה. ממיקום ועד ייעוד, גורמים אלה יעזרו לך לקבל החלטה מושכלת ולמקסם את התשואה שלך. אז בואו נצלול פנימה!

בלוג
הפיכת חדר לממד

בין אם אתם מתעניינים לגבי הפיכת חדר לממד או בניית ממ"ד, יש לכך השלכות שונות על סוג הבנייה. בתוך כך, הפיכת חדרים לממ"ד היא מה שמספק את השקט הנפשי שאתם מוגנים במקרה של התקפת טילים, אם כי הפרויקט יכול מאוד להשתנות בעלויות שלו – קראו כאן למידע נוסף.

בלוג

המציאות של היום מחייבת חשיבה מחודשת על אמצעי הגנה וכבר לא מדובר על חלקים דרומיים או צפוניים של הארץ, אלא על כולה. בעבר האפשרות היחידה להתגונן הייתה מקלט, בבניה החדשה ישנה חובה לבנות ממד, והפתרון עבור מי שאין לו ממד הוא מיגונית ניידת – מבנה אותו ניתן להציב בצמוד לבית או לעסק. מהן התקנות היום להצבת מיגוניות, היכן יש למקם אותן ומדוע כל כך חשוב להציבן? על כך ועוד בכתבה זו.

בלוג
מהו ממד נייד, ומתי יהיה עדיף על פני ממד רגיל?

ממ"ד נייד הוא ממ"ד שניתן להעביר די בקלות ממקום למקום, כאשר כל מה שנדרש עבור הובלתו הוא משאית עם מנוף הובלות כבדות. בדומה לממ"ד רגיל, שבדרך כלל נבנה בתוך הבית, ממ"ד נייד עשוי מפלדה בבטון. הוא מאושר על ידי פיקוד העורף, והנה המידע שאתם צריכים לדעת עליו – קראו כאן.

אדריכל
בלוג
איך להפוך לאדריכל מצליח?

אדריכלות היא תחום מקצועי המשלב יצירתיות והשראה עם יכולת ליצירת מבנים מהממים ותכליתיים והתחברות לקהילות באמצעות עיצובים מרשימים רבי-השפעה. עם זאת, לוקח זמן כדי להפוך לאדריכל מצליח. צבירת ניסיון, שיפור עצמי והתמדה, במיוחד לאחר שתתחילו לעסוק בתחום הם הכרחיים. היבטים חשובים נוספים שיעזרו לכם לבלוט בשוק התחרותי, הם: להתעדכן בטרנדים העכשוויים באופן קבוע, להעמיק את הכישורים והידע הקשורים לענף הבנייה, כולל בקיאות בתקנות התכנון והבנייה.

בנייה
בלוג
מהן בדיוק ׳תקנות בנייה׳?

תקנות הבנייה נקבעות על ידי הרשויות השונות בהתאם למגוון צרכים ודרישות, והן משתנות גם בהתאם לסוג הנכס הנבנה. למשל, התקנות המתייחסות לבניית בית פרטי שונות מאלה המתייחסות לבניית בניין רב קומות או מרכז מסחרי. על מנת לשמור על בטיחות המבנים ועל התאמתם לאכלוס אנושי, חשוב לפעול על פי תקנות הבנייה.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו