מדריך בניה והיתרים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

רוב הישראלים לא חיים כל חייהם באותם תנאים ובאותו בית. לרוב אנשים עוברים מדירת שכירות לדירת קבע או אפילו מוכרים בית קבוע וקונים בית במקום אחר, עם תנאים אחרים או בגודל אחר.

גם אם הם לא מחליפים דירה, הם מבקשים לשפץ, להרחיב, לשנות עיצוב ולגוון את תנאי המגורים שלכם. כאן הם עשויים למצוא את עצמם נקלעים לקשיים שונים ולבעיה מול הרשויות. לא כל מה שאנחנו רוצים לעשות בבית, מותר לנו גם לעשות. אז מה שצריך לעשות בדרך כלל זה לפנות אל אדריכל, לבדוק מה האפשרויות, לוודא מה צריך ומה אפשר לעשות. רק אחרי שמקבלים את חוות הדעת של האדריכל אפשר להתחיל בכל ההליכים. ההליכים הם מורכבים מאוד ודורשים הרבה מאוד משאבים, הן של זמן, הן של כסף וגם הרבה מאוד טרטורים מול גורמים רבים.

אז כאן אפשר לפנות ולהיעזר באנשי מקצוע שזה בדיוק תחום העיסוק שלהם. הם מסייעים לכל מי שמבקש לנהל את כל הסיפור הזה של קבלת ההיתרים לבנייה כמו גם את כל מה שכרוך בכל הסיפור הזה של קבלת ההיתרים.

סוגי ההיתרים הקיימים

ישנם כמה וכמה סוגים שונים של הרחבות בנייה המחייבים קבלת היתרים.

  • היתר לבניית פרגולה – כאשר מבקשים לבנות פרגולה, יש מצבים אשר בהם יהיה צורך להוציא היתר ורישיון לצורך כך. כי לא בכל מקום מותר לנו להציב פרגולה ולא כל פרגולה תקבל את ההיתר באופן גורף. כי פרגולה היא בהחלט תוספת משמעותית. 

כדי לקבל היתר לשם כך אפשר לחסוך בהליכים ופשוט להיעזר באנשי המקצוע שלנו שינהלו עבורכם את כל ההליכים. כך תחסכו מעצמכם את כל כאב הראש המתלווה לתהליכים מהסוג הזה.

  • היתר בנייה לסגירת מרפסת – כאשר באים לסגור מרפסת, לא תמיד זה יהיה כל כך פשוט מבחינה חוקית. גם אם נראה לכם שאתם לא הולכים להוסיף שום דבר מחוץ למבנה ואתם בסך הכול הולכים על סגירה של שטח שלכם, עדיין חשוב להבין שיש צורך לבדוק מה אומר החוק על הדבר הזה. גם כאן נוכל לסייע אתכם וללוות אתכם במהמורות הבירוקרטיה ובכל מה שמקשה עליכם את כל ההתנהלות.
  • היתר לבנייה קלה – גם בנייה קלה זה דבר שמחייב קבלת רישיון ולא כל בנייה קלה תקבל מיד את האישור. בנייה קלה היא אמנם בנייה פשוטה יותר וגם מהירה יותר ביחס לבנייה רגילה אך מדובר במבנה של קבע שנבנה כדי להישאר. ברור שגם כאן יהיה צורך בהיתרים מיוחדים.

אז לפני שאתם נכנסים לעומק העניין, לפני שאתם מזמינים את יהלומי ניסור בטון כדי לנסר את הבטון ולפרוץ החוצה עם התוספת שלכם, פנו אלינו. אנחנו נסדר עבורכם את כל העניינים כדי שהבניה שלכם תהיה חוקית לכל הדעות.

היתר בנייה סגירת מרפסת

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765985

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

במסגרת שירותי החברה, מעניקה לכם מרובעים המרכז להיתרי בניה תהליך של בחינת המצב הרגולטורי באזור המגורים שלכם, בדיקת תכנית הבנייה שעל בסיסה אתם מתכוונים להגיש את הבקשה להיתר ועל פי הצורך סיוע בגיבוש תכנית בנייה כזאת בליווי אדריכל ומהנדס בניין. בהמשך לכך, תגבש עבורכם החברה תיק מסמכים עם כל הטפסים, התכניות והמסמכים הנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת היתר בניה, כשכל הבקשה והתיק מגובשים על פי הכללים וחוקי העזר הספציפיים של הרשות המקומית הספציפית.

 

-מרובעים היתרי בניה-

קרקע לבניה
בלוג
המדריך לבחירת קרקעות להשקעה

השקעה בקרקע יכולה להיות הזדמנות משתלמת למי שמחפש לגוון את תיק ההשקעות שלהם. עם זאת, בחירת הקרקע הנכונה להשקעה דורשת שיקול דעת ומחקר מדוקדקים. במאמר זה, נחקור שבעה היבטים שונים שכדאי לקחת בחשבון כאשר מחפשים קרקעות להשקעה. ממיקום ועד ייעוד, גורמים אלה יעזרו לך לקבל החלטה מושכלת ולמקסם את התשואה שלך. אז בואו נצלול פנימה!

בלוג
הפיכת חדר לממד

בין אם אתם מתעניינים לגבי הפיכת חדר לממד או בניית ממ"ד, יש לכך השלכות שונות על סוג הבנייה. בתוך כך, הפיכת חדרים לממ"ד היא מה שמספק את השקט הנפשי שאתם מוגנים במקרה של התקפת טילים, אם כי הפרויקט יכול מאוד להשתנות בעלויות שלו – קראו כאן למידע נוסף.

בלוג

המציאות של היום מחייבת חשיבה מחודשת על אמצעי הגנה וכבר לא מדובר על חלקים דרומיים או צפוניים של הארץ, אלא על כולה. בעבר האפשרות היחידה להתגונן הייתה מקלט, בבניה החדשה ישנה חובה לבנות ממד, והפתרון עבור מי שאין לו ממד הוא מיגונית ניידת – מבנה אותו ניתן להציב בצמוד לבית או לעסק. מהן התקנות היום להצבת מיגוניות, היכן יש למקם אותן ומדוע כל כך חשוב להציבן? על כך ועוד בכתבה זו.

בלוג
מהו ממד נייד, ומתי יהיה עדיף על פני ממד רגיל?

ממ"ד נייד הוא ממ"ד שניתן להעביר די בקלות ממקום למקום, כאשר כל מה שנדרש עבור הובלתו הוא משאית עם מנוף הובלות כבדות. בדומה לממ"ד רגיל, שבדרך כלל נבנה בתוך הבית, ממ"ד נייד עשוי מפלדה בבטון. הוא מאושר על ידי פיקוד העורף, והנה המידע שאתם צריכים לדעת עליו – קראו כאן.

אדריכל
בלוג
איך להפוך לאדריכל מצליח?

אדריכלות היא תחום מקצועי המשלב יצירתיות והשראה עם יכולת ליצירת מבנים מהממים ותכליתיים והתחברות לקהילות באמצעות עיצובים מרשימים רבי-השפעה. עם זאת, לוקח זמן כדי להפוך לאדריכל מצליח. צבירת ניסיון, שיפור עצמי והתמדה, במיוחד לאחר שתתחילו לעסוק בתחום הם הכרחיים. היבטים חשובים נוספים שיעזרו לכם לבלוט בשוק התחרותי, הם: להתעדכן בטרנדים העכשוויים באופן קבוע, להעמיק את הכישורים והידע הקשורים לענף הבנייה, כולל בקיאות בתקנות התכנון והבנייה.

בנייה
בלוג
מהן בדיוק ׳תקנות בנייה׳?

תקנות הבנייה נקבעות על ידי הרשויות השונות בהתאם למגוון צרכים ודרישות, והן משתנות גם בהתאם לסוג הנכס הנבנה. למשל, התקנות המתייחסות לבניית בית פרטי שונות מאלה המתייחסות לבניית בניין רב קומות או מרכז מסחרי. על מנת לשמור על בטיחות המבנים ועל התאמתם לאכלוס אנושי, חשוב לפעול על פי תקנות הבנייה.

התקשרו עכשיו

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו